fbpx
Події
10 січня активісти обіцяють знову перекривати пункти пропуску на кордоні з Польщею

Завтра 10 січня активісти запланували блoкyвати дороги, що ведуть до пунктів пропуску через державний кордон України для автомобільного сполучення, розташованих на Львівщині, зокрема, “Рава-Руська – Гребенне”, “Краковець – Корчова” та “Шегині – Медика”.

Про це повідомили в ГУ ДФС у Львівській області.

Як зазначили в управлінні, такі акції спрямовані на те, аби привернути увагу щодо змін в оподаткуванні митними платежами товарів, які переміщуються через митний кордон України громадянами, а також інші зміни в законодавстві, які набрали чинності 01.01.2018 року.

У зв’язку з цим керівництво Львівської митниці ДФС просить громадян, які планують подорожі за кордон, врахувати зазначене та слідкувати за інформацією, розміщеною на сторінці ГУ ДФС у Львівській області в соціальній мережі Facebook та на його субсайті.

Читайте також: Середня зарплата в Україні зросте до 10 тисяч гривень: Розенко назвав терміни

Водночас митники нагадують особам, які планують проведення цих акцій, що блoкyвання доріг є прoтизaкoнним та неприйнятним. Також такі дії створюють незручності для інших громадян, які перетинають державний кордон України, завдають втрат суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності, впливають на зменшення надходжень коштів до Держбюджету України, зокрема на фінансування соціальних виплат та поточний ремонт доріг.

“Керівництво митниці просить громадян утримуватись від можливо непрaвoмірних дій та висловлювати свої протести в іншій формі, не пoрyшуючи законів України”,
– сказано у повідомленні.

Тим часом активісти у спільноті “Варта-1” у Facebook зазначили, що будуть блoкyвати пункти пропуску у Шегинях, Раві Руській, Краківцю, Грушеві, Ягодині, Смільниці та Угринові.

“10 січня о 9:00 будуть перекриті всі західні кордони України. Люди будуть прoтеcтyвати проти Закону 6776 від 14.11.2017 року”, – заявляють прoтeстyвальники.

За їх словами, така акція буде носити характер попереджувальної та без жодної політичної сили. Активісти будуть пропускати рейсові автобуси та автомобілі з маленькими дітьми без перешкод.

Станом на 18:00 9 січня в чергах у пунктах пропуску на Львівщині на виїзд до Польщі чекають 1078 автомобілів.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Найбільші черги в «Краковці» – 355 авто.

Джерело.