fbpx
Культура
5 вopoжінь на Різдво: вважається, що в цей час свою долю можна передбачити дуже точно

Зимові святки – це один з найкращих періодів у році для вopoжінь. Вважається, що в цей час свою долю можна передбачити дуже точно. Gazeta.ua пропонує 5 різдвяних вopoжінь.

Вopoжіння про сімейне життя. Щоб дізнатися, яким буде сімейне життя, треба покласти на стіл різні речі, наприклад, молоток, ножиці, чарку, гроші. Потім підвести дівчину з зав’язаними очима до столу. До якого предмета доторкнеться, таким и буде майбутній чоловік. Якщо до чарки – значить п’яничкою, якщо до ножиців – значить, шевцем, якщо до молотка – майстром, якщо до грошей – багатієм.

Вopoжіння на сходинках. Треба перераховувати сходинки, кажучи: вдівець, молодець, вдівець, молодець, і, дійшовши до останньої, подивитися, на якому слові зупинилися.

Вopoжіння на заміжжя. Треба підійти до вікон або дверей сусідів і прислухатися. І почуєте слово “сядь”, це означає, що цього року не пощастить вийти заміж. А от слово “йди” означає, що цьогоріч дівчина стане дружиною.

Читайте також: Привітайте з Різдвом тих, хто перебуває далеко від вас у ці святкові дні, теплими словами

Вopoжіння перед сном. У багатьох вopoжіннях суджений має прийти до дівчини уві сні. Наприклад, кладуть під подушку гребінець, кажучи: “Суджений-ряджений, до мене прийди, голівоньку причеши”. Суджений приходить у сон і чеше дівчині голову.

Вopoжіння на бажання. Треба загадати бажання і покликати кішку. Якщо вона переступить поріг кімнати лівою лапою, бажання збудеться. Якщо правою – не судилося.

Щоб вам не випало у вopoжінні, пам’ятайте – хороше збудеться, а в погане не треба вірити, головне бути впевненим у своєму щасті.