fbpx
Культура
Де мої 32 штуки баксів?, – Юрко Юрченко відверто розповів про свою кар’єру та “голодні” часи

“Х-фактор” закінчено, переможець обраний і щасливий, а новий рік настав. Але не тут-то було. Через тиждень після фіналу проекту володар другого місця Юрко Юрченко, фронтмен групи Yurcash, зробив дуже відверте зізнання щодо своєї кар’єри, пише 24 канал.

“Мій план був простий. Виграти Х-Фактор і на гребні успіху прямо під час оголошення переможця попрощатись НАЗАВЖДИ з музичною кар’єрою”,- повідомив Юрченко.

Юрко Юрченко вирішив згадати “голодні” часи, коли продюсери не пропонували йому свою допомогу, і Поплавського, який заборгував йому пристойну суму грошей, і свій обов’язок, і сім’ю, яка розпалася.

“Поплавський мені винен 32 тисячі доларів. Я відпрацював на нього три тури виборів до народних депутатів. Безкоштовно! Думав, він мені хоча б допоможе з молодіжним кредитом на квартиру. Дав Заслуженого Артиста, а я й не просив, бо не заслужив. Дякую, Міхалич. Мама щаслива. А за четвертий тур у нас був договір – штука баксів за концерт. Пожали один одному руки. Я відпрацював 42 концерти. 10 штук ви мені віддали. А Михайло Михайловичу? Не відповідаєте за “базар”? Де мої 32 штуки баксів?”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Петро Порошенко назвав свій топ книжок, які 2017-го року йому сподобалися найбільше

Юрченко навіть зізнався, що планував виграти “Х-фактор” і в той же момент урочисто оголосити про завершення своєї музичної кар’єри. Але щось пішло не так. Кар’єру він таки не кине, і, щоб продовжувати займатися музикою, йому потрібні гроші.

“Зараз я впевнений, що вже не маю права зупинятись, бо я перед людьми в боргу! Я прорву цю греблю непорозуміння, тотальної незатребованості, неформату, попсні, гламуру, пpopoсійського лaйна і справа, всього-на-всього, зараз за якимось там пару штуками доларів, а часу в мене вже не стільки багато, як вчора”,– наголосив він.

Юрко Юрченко просить фінансової допомоги у своїх шанувальників, які і стануть продюсером.