fbpx
Авто
“Досягнутий складний консенсус”: в Раді вирішили подальшу долю авто на єврономерах

Щодо автомобілів з європейської реєстрацією в Україні досягнутий складний консенсус – символічний збір до Державного бюджету. А для російських авто хочуть ввести спецзбір.

Про це в коментарі “Обозревателю” заявив глава підкомітету Верховної Ради України з питань удосконалення Податкового кодексу, народний депутат від “Народного фронту” Олександр Кірш.

“Щодо єврономерів можу повідомити, що вже досягнуто дуже складний економічний і політичний консенсус. У результаті останніх акцій протесту і роботи в комітеті вийшли на рішення про те, що власники авто на єврономерах заплатять до Держбюджету символічний внесок”, – заявив Кірш.

Що стосується пропозиції деяких експертів ввести спецзбір для автомобілів з іноземною реєстрацією, які перетинають наш кордон, зокрема транзитом, наприклад, з Росії до Криму або з Європи, то, на думку нардепа, ідея неоднозначна.

Читайте також: “Президент шкодує”: у Порошенка прокоментували ДTП за участю його кортежу

“Для авто з російськими номерами однозначно можна вводити такий спецзбір. Що стосується авто з Польщі, Угорщини, Словаччини, то ці країни постачають нам зараз газ. Тому на тлі погіршення відносин з тією ж Польщею та Угорщиною, введення додаткових зборів або обмежень тільки їх погіршить. Такий збір доцільно вводити для авто з іноземною реєстрацією, виключаючи країни ЄС”, – пояснив Кірш.

facebook