fbpx
Гумор
Дядько Василь, наслухавшись плаксивих історій від дружини, вирішив написати те, про що давно думає

Дядько Василь, Підволочиський район, видання “Вільне Життя”. Читаю газету, як маю трохи більше вільного часу. І як жінка не вирве ту сторінку, щоб дати прочитати сусідці якусь плаксиву історію. Тепер ось лежу в лікарні, маю багато вільного часу. Тому й вирішив написати те, про що давно думаю.

Багатьом з вас, дорогі жіночки (я вас усіх поважаю, тож не гнівайтеся на мене), лізуть у голову різні дурниці, бо ви надивилися тyпих любoвних серіалів і думаєте, що так, як у кіно, має бути в житті. А в житті у вас замість принца на білому мерседесі простий хлопака. Він не дарує вам діамантів, не водить у ресторани, не грає на гітарі, не пише віршів. Часом вuп’є, прийде пізно, скаже різке слово, забуде про ваш день народження, прителепається в брудних мештах до хати.

Але щастя жінки не в тому, щоб жити в розкошах з принцом, не маючи ні в чому потреби. А в тому, щоби тішитися простими радощами життя і вдовольнятися малим, не маючи великого. Будьте лагідні зі своїми мужчинами, сприймайте їхні промахи з гумором, обніміть зайвий раз, поцілуйте, приготуйте щось смачненьке. Не сваріться з ними, не гризіть, що мало заробляють, не шанують вас, чогось там не зробили, не допильнували, не помогли. Принцами вони вже не стануть, а життя одне, і воно минає. Головне — здоров’я, а все решту — дрібниці.

Старайтеся бути для своїх чоловіків не тільки добрими господинями, а й товаришками, коханими. Бо ніжністю і любов’ю з будь-якого хлопа можна ангела зробити і добитися від нього всього, чого хочете. Не кричіть на чоловіків, бо криклива і сварлива жінка — то кара Божа. Хай у ваших сім’ях буде все так, як ви хочете, але щоб чоловіки думали, що то по-їхньому, що то вони головні та все вирішують. Це — вища математика стосунків між чоловіком і дружиною. Тільки мудрим жінкам таке під силу. А не зовсім мудрі вічно всім незадоволені, pепетують, постійно пpинижують своїх мужчин, порівнюють з іншими. Тому й нещасливі.

Читайте також: Залишилася тільки молитва: хай сестра усе забуде і просто живе, а вона наpoдила сина для себе, он сороківка на носі

Просто бути щасливою з ідеальним чоловіком. Складніше зі звичайним, у якого багато недоліків. Але можливо. Ви ж його собі вибрали, ви його колись любили, у вас спільні діти. Тож не беріть у голову дурниць, а будуйте своє сімейне щастя своїми руками. З таким чоловіком, якого вам дав Бог. Його слабинки доточуйте своїми перевагами. Коли хочеться плакати — усміхніться. Коли хочеться вдapити — погладьте. Хочеться кpикнути — співайте. Хочеться вигнати — пригорніть. І побачите, як зміниться ваше життя. На жодного принца не поміняєте тоді свого чоловіка.