fbpx
Здоров'я
Фахівці назвали найважливіший вітамін для здоров’я

За підсумками досліджень австралійські фахівці прийшли до висновку, що найбільш важливе для людини – сонячне світло, а точніше – вітамін D, який утворюється за його допомогою. Саме цей елемент грає ключову роль в багатьох обмінних процесах в організмі, пише Радіо Максимум

Як відомо, “сонячний вітамін” D забезпечує силу імунітету. Безліччю досліджень було доведено, що на тлі дефіциту вітаміну D дорослі та діти частіше хвoріють на різні простудні захворювання. Також без сонячного світла організм гірше бореться з хронiчними недугами кшталт алeргії та бронхiальної аcтми.

Читайте також: ПОЛЯКОВА РОЗПОВІЛА ЖАЛІСЛИВУ ІСТОРІЄЮ ПРО CМEPТЬ БЛИЗЬКОЇ ЛЮДИНИ

Брак сонячного світла можна частково компенсувати вживанням риби, відзначають австралійські дослідники. Однак не всі види риби здатні заповнити потребу людини у вітаміні D. Це під силу лише морській рибі жирних сортів.

Тим часом, нещодавнє опитування показало, що лише чверть українців регулярно вживають рибу, багату на поліненасичені жирні кислоти Омега-3, -6 і -9). До таких видів належить палтус, атлантичний оселедець, печінка тріски та лосось.

facebook