fbpx
Культура
Італійський співак присвятив Україні пісню “Ми переможемо”(відео)

Італійський співак Альфонсо Олівер написав пісню VINCEREMO (“Ми переможемо”) про Україну після мандрівки країною. Відео до пісні виконавець показав на YouTube-каналі, передає Еспресо.TV.

У своїй пісні італієць Альфонсо Олівер розповідає про те, що людям необхідно боротися за свої мрії. До написання хлопець дійшов після подорожі Україною. Зокрема, він відвідав Львів, Одесу та Полтаву.

Романтична композиція — це подяка співака українцям і Україні. Альфонсо планує надалі писати пісні про Україну і відкривати її італійській публіці, створюючи нові містки між Україною та Італією.

“Більша частина італійців асоціюють Україну лише з красивими жінками та вiйною. Коли я приїхав сюди, то побачив зовсім іншу картину. Україна – це розвинена держава з багатою культурною спадщиною, дружнім народом і смачною кухнею. Однак, протягом туру по Україні мене вразив той факт, що у багатьох регіонах країни люди не спілкуються рідною мовою”, – сказав співак.

Читайте також: Гуцульський кавер на всесвітньо відому пісню “Despacito”(відео)

Альфонсо Олівер – італійський співак, композитор і музичний промоутер. Народився у італійському місті Кротоне.

У 2015 році вийшла композиція “Всесвіт – це ми”, яка увійшла до топ-100 найпрослуховуваніших пісень Італії і посіла перше місце у рейтингу Alternative Pop.

Протягом останніх двох років відвідує Україну. У 2017 Альфонсо став володарем гран-прі ІІ Міжнародного конкурсу молодих виконавців української ретро-музики імені Б. Весоловського у Полтаві.