fbpx
Без категорії
Кілька простих порад, аби ваші сiднuці виглядали мов у 18

Включіть у свої тренування вправи, націлені саме на сiдниці: сiдничний місток або відведення ніг назад і в сторону. джерело

Кожна з нас мріє про накачані пружні сiдниці. Однак, деякі дівчата відмовляються навсправжки займатися тренуванням сiдниць, побоюючись разом з пoпою-горіхом отримати і масивні ноги. Розповідаємо вам, як накачати пoпу, при цьому не отримати масивні ноги!

Читайте також: Останню земну дорогу Іванці oкропили слізьми. – Що ж трапилося? – запитували один в одного односельці. І не знаходили відповіді

Робіть спеціальні вправи

Включіть у свої тренування вправи, націлені саме на тренування пoпи, такі як сiдничний місток або відведення ніг назад і в сторону. При їх виконанні ви або лежите на підлозі, або стоїте на колінах з упором на коліна — таке положення допомагає акцентувати навантаження саме на сiдницях, а не на ногах.

Попрощайтеся з надмірною вагою

Якщо ви хочеш накачати пoпу і при цьому не перекачати ноги, забудьте про тренування з великою вагою: тепер ваш найкращий помічник — вага власного тіла. Якщо такі тренування здаються вам марними, не біжіть назад за гантелями: щоб підсилити ефект, краще спрямуйте енергію не більшу кількість повторень вправи. Не забувайте і про якість: вправи слід виконувати повільно, постійно утримуючи сiдничні м’язи в напрузі.

Присідайте правильно

Без присідань ви ніколи не отримаєте пoпу своєї мрії. Однак, якщо ваша мета — пружні сiдниці, а не масивні ноги, вам потрібно навчитися правильно виконувати цю базову вправу. Під час присідань, особливо з додатковою вагою, намагайтеся не опускатися нижче паралелі з підлогою — чим нижче ви занурюєтеся, тим більше задіюються квадрицепси ніг, візуально збільшують об’єм. Зробити акцент на сiдницях і задній поверхні стегна під час присідань допоможе також правильне положення ніг — трохи ширше плечей.

Не відмовляйтеся від кардіо

Чергуйте силові навантаження з кардіо (і не забувайте про дні відпочинку) — це допоможе вам отримати пропорційне спортивне тіло. Добре допоможе опрацювати сiдничні м’язи ходьба в гору або ходьба сходами.

Правильно харчуйтеся

Правильне харчування — ключова умова у боротьбі за спортивне пружне тiло. Якщо ваш раціон суперечить основним принципам правильного харчування, то, попри те, що м’язи будуть рости, жир, як і раніше буде залишатися в тiлі. Щоб досягти успіхів, контролюйте своє щоденне харчування і вгамуйте кількість споживання вуглеводів.

facebook