fbpx
Події
“Лежачи на одному ліжку, один іншого набирає”: в поліції розповіли, як викрили у брехні родичів Россошанського

Поліція почала підозрювати у вбuвcтвi правозахисниці Ірини Ноздровской Юрія Россошанського, коли отримала дані про дзвінки сім’ї.

Про це заявив перший заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін під час брифінгу у справі про вбuвcтвo правниці, пише “ТСН“.

“Близькі родичі Россошанського говорили, що вони того дня (29 грудня – прим.ред.) рано лягли спати, в районі 21-22-ї годин. Але, коли ми отримали технічні можливості, побачили, що з’єднання у матері активно тривають з 18 години вечора і до глибокої ночі, до наступного дня, до першої години”, – розповів він.

За словами Аброськіна, такий самий стрибок спостерігався і 27 грудня, в день підтвердження набуття вироком законної сили (7 років позбавлення волі для сина Россошанських).

“До 27 числа трафік розмов між членами сім’ї – до 5 з’єднань в день, а 27-го ми побачили стрибок як у батька, так і матері”, – додав заступник голови Нацполіції.

Окремо Аброськін зазначив, що, згідно з отриманими даними, підозрюваний був відсутній вдома в той час, коли потeрпіла з’явилася в селі Демидів.

“Був відсутній він понад дві години. Потім ми порівнюємо свідчення: лягли спати, виходить, що лежачи на одному ліжку один іншого набирає. І це дало поштовх, що первинні свідчення були неправдиві”, – пояснив правоохоронець.