fbpx
Технології
Найочікуваніші гаджети 2018 року

Рейтинг найбільш популярних гаджетів які вийдуть в 2018 році.

Довгоочікувані VR-окуляри від Apple. Власні VR розробки є майже у кожного поважаючого себе виробника. Але компанія Apple досить довго змушувала чекати такий продукт. Тим не менш, розв’язка вже близька і в цьому році ми побачимо, чим здивують користувачів розробники з Купертіно.

Смартфон-розкладачка Samsung Galaxy X1. У 2018 році повинні з’явитися у продажу смартфони з гнучкими або складними дисплеями. Першою такою моделлю може стати Galaxy X1. Смартфон буде складатися навпіл завдяки міцному і еластичному полімерному покриттю.

VR-шолом з рекордним дозволом Pimax 8K. У 2018 році в США повинен надійти в продаж шолом віртуальної реальності з рекордним дозволом екранів – Pimax 8K. Він складається з двох 4K-дисплеїв з полем огляду 200 градусів і стерео-навушників. За цими параметрами Pimax 8K істотно перевершує лідерів галузі віртуальної реальності – PlayStation VR, Oculus Rift і HTC Vive.

Гнучкий смартфон-браслет Lenovo CPlus. Ще одним смартфоном з видоизменяющейся формою може стати гаджет від Lenovo. У 2016 році компанія вже представляла робочі прототипи гнучкого смартфона-браслета CPlus.

Приставка-хаб Sony PlayStation 5. У 2018 році планується вихід нової моделі легендарної ігрової приставки від Sony – PlayStation 5. Як розповідав журналістам глава підрозділу Sony у Великобританії Фергал Гала, компанія збирається здійснити переворот в світі ігрової індустрії.

Мікрохвильовка-морозилка Frigondas. Frigondas – це іспано-корейська компанія. Її розробка поєднує в собі можливості кулера для напоїв, швидкої морозилки, мікрохвильової печі та пристрої для розморожування продуктів.

Котоподібна подушка Qoobo. На хвилі загальної популярності котиків японська компанія Yukai Engineering вирішила створити в деякому роді подушку-котозаменитель, для тих, хто з якихось причин не може завести у себе вдома цього кота.

Google Home Mini. Хоча ця модель розумною колонки від Google була представлена ще в кінці 2017 року, схоже, що її потенціал розкриється саме у цьому році. Зараз розумні колонки перетворюються з екзотики для гиків в гаджет для всіх. Цьому сприяє і невелика ціна пристрою. У США вона становить 49 долларів.

Джерело.

facebook