fbpx
Світ
Середня зарплата в країні близько 4-х тисяч євро: чому норвежці найщасливіші в світі люди

ООН склала світовий рейтинг щастя в минулому році. Згідно цього списку, найщасливіші люди на планеті живуть в Норвегії. Україна ж в цьому списку посіла 132 місце з 155. А в чому ж секрет норвезького щастя, пише видання “Сегодня”.

Виявляється, менше сидіти вдома і більше бувати на природі з близькими – ось один із пріоритетів жителів Норвегії.

“Ми насолоджуємося прогулянками по вулицях, походами в ліс, завтра ми вирушимо в ліс, розведемо багаття і посмажимо сосиски”, – розповіла Еронйянель, мешканка Осло.

Середня зарплата в країні близько 4-х тисяч євро. Високий рівень життя привертає іммігрантів, як правило, вихідців з Африки та Азії. Однак, більшість приїжджих тут чекає некваліфікована фізична праця. Місцеві ж вважають за краще інтелектуально трудитися і сподіваються, що в Норвегії в кінці кінців введуть 6-ти годинний робочий день замість 8-годинного.

Читайте також: Для китайця престижно мати серед друзів європейців: скільки українці заробляють в Китаї

“У більшості людей робочий тиждень – це 40 годин, і є час, який можна провести з сім’єю і друзями, не так багато стресів, ми з друзями багато займаємося спортом”, – говорить Ромі, житель Осло.

Норвежців відрізняє високий рівень патріотизму. Вони терплячі, виховані, спокійні. Більшість молоді навіть не думає переїхати жити в іншу країну. Студент Філіп ділиться своїм рецептом норвезького щастя.

“Можливість безкоштовно ходити в школу, лікарню. У нашій країні не так багато людей, 5 мільйонів, багата країна і це також істотний фактор”, – розповів Філіп.

А ось те, що випробував на собі майже кожен житель Норвегії – це глобальне потепління. І вони не чекають біля моря погоди, а самі активно долучаються до боротьби за збереження звичного їм клімату.

facebook