fbpx
Здоров'я
Що відбудеться з тiлом, якщо повністю перестати їсти солодке?

У дитинстві батьки попереджали про небезпеку куpiння, алкoгoлю, нapкотиків, але жодного разу не говорили про залежність від цукру. Дослідження підтверджують, що цукор спричиняє нapкoтичне звикання.

Цукор згубно впливає на організм людини, він призводить до проблем зі шкірою, зубами, сеpцем, пише 24 канал. Через цукор у людей виникають перепади настрою.

Через пів години

Якщо людина відмовитися від шматка шоколаду і витримає протягом 20-30 хвилин, то з’їсти солодкого не захочеться. Відмова від цього продукту зменшить ризики помepти від сepцево-cудинних захвоpювань.

Через день

Після відмови від цукру на добу, людина почне шукати альтернативу – овочі та білки, які стабілізують рівень цукру, загартовують нервову систему і служать запобіжником від перепадів настрою.

Через три дні

У цей період людина відчуває сильну тягу з’їсти щось солодке. Вона відчуває тривогу, занепокоєння та може перебувати у першій стадії депресії.

Через тиждень

7 днів – це своєрідний рубікон. У людини покращується настрій, стан шкіри, вона відчуває приплив енергії, зникне млявість. Відмова від солодкого зменшує ризик виникнення акне на 87%.

Читайте також: 7 продуктів, які ніколи не їдять лікарі-oнкoлoги – і нам не треба!

Через місяць

Виключення з раціону цукру покращить пам’ять людини, а також збільшить здатність людини до навчання.

Через рік

Самопочуття та здоров’я покращиться у кілька разів. Організм перестане накопичувати цукор для зберігання жиру, людина може втратити трохи ваги. У цей період можна дозволити трішки солодощів для натхнення без страху зірватися.

Дієтологи радить складати свій режим харчування так, щоб 80% раціону становила здорова їжа. Тому один-два рази на тиждень можна цілком робити собі солодкі виключення.

facebook