fbpx
Гумор
Стою в черзі в аптеці. Черга за мною і переді мною гигоче. Я трошки ніяковію

Стою в черзі в аптеці. Пояснюю дитині, що таке антибіотик, що таке алергія, що таке “вiaгра” і “лактіалє”, бо вона навчилась читати, а всі корисні для питливого дитячого розуму препарати знаходяться знизу. Черга за мною і переді мною гигоче. Я трошки ніяковію.

І тут забігає в аптеку мужчина, знервований шо страшне, на вид такий, як ото знаєте, три дні пив, а потом покупався случайно. Забігає і такий, метушиться від каси до каси. Кричить “Ета очєрєдь?”. Черга відповідає “Да”. Його голос дрижить і ламається, і він кричить, “мнє срочно нужен аптєкарь”!

Виходить до нього “аптєкарь”, по виду так зав аптеки як мінімум. “Добрий день, що ви хотіли?”. “У мєня мать поєхала на дачу, трі дня там сідєла, а тєпєрь прієхала, помила посуду, поубірала, наорала на мєня і лєгла і нє встайот”. Черга хвилюється, аптекар демонструє зразкову витримку, – “Може вам краще викликати швидку, або відвезти її до лікаря?”.

“Ви нє панімаєтє, ана на дачє трі дня сідєла, а тєпєрь нє встайот говоріт всьо бoліт”.

Читайте також:  Я б став алкoгoлікoм: зірка “Кварталу 95” з нагоди дня народження зробив відверті зізнання

“Зрозумійте, “всьо бoліт” – це не діагноз. Треба знати що конкретно болить. Як болить, чого болить, а тоді вже лікувати. З цим тільки лікар розбереться”.

Мужчина лютує. “Ви с ума сошлі! Может у нєйо радікуліт і она умpьот!”

“Давайте я викличу до вас швидку!”

“Да пaшлі ви! Рєбята знаєтє шо там піть шоб нє болєло?”

Черга непохитна.

Мужчина вихвачує телефон, перемотаний ізолентою щось набирає і кричить “Мамочка, ето Ігорьок, здєсь всє пiдaраcи, нічо нє знают, но я пойду дальше”. І тут отвічає Мамочка. Мамочка оpала так, що чула вся черга, там було і про те шо Ігорьок гaвнюк, і про те шо, “я дваццять соток скопала, пока ти пaдло бухaло”, і про те шо хватить її позорить і в кінці “дай мені падло отдохнуть”.

Розгублений Ігорьок роззирнувся і сказав, “Я ж говоріл, больная вєрнулась вобще!”

Автор –  Татуся Бо.

Новина від 27 квітня 2018

facebook