fbpx
Культура
Тіна Кароль випустила кліп на нову пісню “Все во мне”(відео)

Тіна Кароль випустила кліп на нову пісню “Все во мне” зі свого visual album “Інтонації”, прем’єра якого відбудеться 8 березня, пише ““Сегодня”.

Музичний фільм “Інтонації Тіни Кароль” – це visual album, в нього увійшли відеокліпи на пісні з однойменного альбому співачки і її відверте інтерв’ю. Всього за два місяці після релізу, альбом “Інтонації” отримав статус мультиплатинового. Його прослухало більше 2 млн інтернет-передплатників на стриммінг-платформах Apple Music і Google Play.

“Все во мне” став першим кліпом з фільму “Інтонації Тіни Кароль”, відеоробота була викладена на Youtube-канал співачки рівно за тиждень до прем’єри самого фільму.

“Все во мне” – одна з найсильніших пісень в новому альбомі Тіни Кароль, відеоробота на неї вийшла емоційною, яскравою і пронизливою за своїм змістом. У фільмі співачка зізнається, що пісня “Все во мне” була присвячена її таємному коханню.

Читайте також: Міка Ньютон оголосила офіційну дату майбутнього весілля і показала вишукані запрошення(фото)

Кадри в кліпі, де співачка на великій швидкості їде на ралійному авто – швидше символ небезпеки стосунків між чоловіком і жінкою, ніж просто гонка з подоланням підступних поворотів. Ралійна машина дрифтує навколо співачки на швидкості 130 км на годину, піднімаючи навколо неї величезні клуби пилу.

facebook