fbpx
Події
У Саудівській Аравії побудують завод для серійного випуску літаків “Антонов”

Під час візиту до Саудівської Аравії представники українського держпідприємства “Антонов” ознайомилися з проектом будівництва технопарку, в рамках створення якого планується організувати серійне виробництво нового багатоцільового літака Ан-132.

“Компанія TAQNIA Aeronautics і ДП “Антонов” працюють над техніко-економічним обґрунтуванням побудови авіаційного заводу за участю західних експертів. Розпочати будівництво підприємства планується 2019 року, термін спорудження – 9 місяців, а збірку серійних Ан-132 мають запустити 2021 року”, – заявили в “Антонові”.

Як повідомляє прес-служба “Антонова”, проект має стати частиною програми науково-технічного розвитку міста Таїф. Про старт програми в жовтні 2017 офіційно повідомив Король Салман ібн Абдул-Азіз Аль Сауд.

Програма включає побудову промислового й університетського містечок, житлового кварталу на 10 тисяч квартир, міжнародного аеропорту.

Технопарк побудують в кооперації з Науково-технологічним центром імені Короля Абдул-Азіза, який є одним з ключових партнерів за програмою Ан-132.

До складу технопарку увійдуть:

– літакобудівний завод з аеродромом;

– підприємство з виготовлення сонячних панелей;

– сонячна електростанція.

Джерело.

facebook