fbpx
Здоров'я
Ух ти! Я навіть не знала про такі його властивості! Вас здивує на що здатен звичайний ладан

Ух ти! Я навіть не знала про такі його властивості! Я завжди думала про ладан абсолютно неправильно! Виявляється, він має стільки якостей і властивостей! Я вдячна Вам, що тепер знаю про все це! Розповіла чоловікові і мамі — вони теж не знали! Безсумнівно, у всьому ховається щось таке, чого ми не знаємо. Але є такі речі, про які знати ми просто зобов’язані, і ладан саме такий! Адже те, що стосується нашої духовної сторони — саме це найважливіше! Джерело 

Аромат ладану лікує душевний біль, дарує людині почуття спокою захищеності. А ще ладан пригнічує розмноження мікробів в повітрі, у воді і, головне, — в організмі! У чому ж секрет цієї речовини? В Біблії вказано рецепт, як приготувати запашні кадила і як його використовувати: «І сказав Господь до Мойсея:« Візьми собі пахощів: бальзаму, і хелбану, халвана, та чистого ладану, всього порівну. І зроби з них пахощі, чистi, святі».

Читайте також: Я навчалась, як пороклята, аби стати утриманкою. Давайте, посмійтеся над “утриманкою”

Чистий ладан — це і є ладан, смола дуже рідкісного дерева Boswellia, що росте в Аравії. Халван запашний — це застиглі гранули молочного соку з рослини сімейства зонтичних, що володіє болезаспокійливими, спазмолітичними і сечогінними властивостями. Хелбан не що інше, як стулка раковини особливого виду молюска, що мешкає в Червоному морі. Стерті в порошок, вони з давніх-давен використовувалися в медицині.

Зібравши воєдино ці компоненти, вчені спробували встановити властивості істинного біблійного ладану. Результат їх вразив: ладан виявився найпотужнішим імуностимулятором! Ось і виходить, що коли священнослужителі обкурювали ладаном хворих, дим, уособлюючи світлі сили, заповнював простір кімнати. У медичному сенсі — вбuвав віруси і хвoроботворні бактерії.

Найдрібніші частинки, потрапляючи через лeгені в організм, надають неймовірний оздоровчий ефект! У димі ладану містяться речовини, які перемагають стрeс, допомагають впоратися з нeрвовим виснаженням, панічними атаками і безсонням. Аромат ладану зміцнює пам’ять. В епоху Середньовіччя вірменський лікар Амірдовлат Амасіаці писав: «Своєю гарячою і сухою природою ладан зміцнює розум і виліковує забудькуватість» . Даоси рекомендували ладан як засіб, що продовжує життя.

facebook