fbpx
Здоров'я
Вчені розповіли, які продукти не варто поєднувати з кавою

Улюблений ранковий напій не завжди приносить тільки задоволення кавоманам. Експерти стверджують, що у деяких випадках він може зашкодити здоров’ю людини.

Корисне дослідження провели американські науковці, передає 24 канал.

За словами вчених, людям не варто пити каву після жирних страв. Таке поєднання продуктів спричиняє різке підвищення рівня цукру в кpoві, що є причиною для виникнення дiaбету.

“Навіть у здорової людини рівень цукру в кpoві різко підвищується після того, як вона посмакувала жирну їжу. Якщо ж вона запила свій обід кавою – рівень цукру підвищується вдвічі. Приблизно такі ж показники цукру в кpoві можна спостерігати у людей з великим ризиком розвитку дiaбету”, – зазначили науковці.

Читайте також: МОЗ відходить від радянської моделі і вважає флюрографію не обов’язковою

Відомо, що в експерименті взяли участь добровольці, які на час дослідження не скаржились на здоров’я. Науковці встановили, що жирна їжа може спричинити підвищення цукру на 32%. Ріст цього показника спостерігався упродовж кількох годин після трапези. Коли ж люди з’їдали жирну їжу, яку впродовж 5 годин запивали двома горнятками кави, їх рівень цукру в крові збільшувався на 65%.

“Якщо людина звикла запивати кавою бутерброди, гамбургери або смажену картоплю, рівень цукру в її кpoві підвищується занадто часто. Це неминуче позначиться на роботі всього організму”,– застерегли вчені.

Експерти також пояснили причину цього явища. Насичені жири заважають організму людини засвоювати глюкозу, а кава лише посилює це порушення.