fbpx
Культура
Ви також стрaждаєте через посічені кінчики. Для мене це вже не проблема. А все завдяки кільком секретикам. І салон тут ні до чого

Перед укладанням — наносьте термозахист і пам’ятайте про головні помилки при сушінні феном.

Волосся — головна прикраса дівчат. Ми втираємо олії, робимо маски, купуємо дорогий догляд, але нічого не дає очікуваного ефекту. У чому причина? Посічені кінчики — одна з найпоширеніших проблем. Всі ми знаємо про те, що волосся можуть обламуватися, але часто можемо неправильно визначати головну причину такого процесу. Адже відразу починаємо робити з утюжка для випрямлення — “підозрюваного” номер один! Джерело

Читайте також: Це не Голландія – це Україна. Неймовірне тюльпанове поле, створене українцем

Проведімо розслідування, щоб посічені кінчики залишилися в минулому. Ми вибрали найбільш небанальні причини, які не дають вам відростити довге волосся!

Ви п’єте багато кави

Кофеїн має свої плюси і мінуси. Він бадьорить, піднімає настрій і стимулює обмінні процеси (антиоксидантна дія). Але не потрібно забувати про негативний вплив. Він вимиває залізо, кальцій і калій. Це дуже згубно впливає на структуру волосся. Що робити? Пийте на одну чашку кави менше, ніж зазвичай!

Ви не правильно сушите волосся

Потрібно відзначити, що до посічених кінчиків призводить не саме використання фена, а помилки, які ми здійснюємо. Гаряча укладка руйнує кутикулу. Що робити? Тримайте відстань (близько 20 см) і контролюйте температуру (використовуйте техніку з ефектом іонізації). Направляйте повітря зверху-вниз. Саме так ви пригладжуєте лусочки і не даєте їм травмуватися.

Рушник на голові

Багато хто вважає, що сушка волосся в рушнику набагато краще для волосся, ніж використання фена. Це далеко не так, адже ви прибираєте зайву вологу. Що робити? Дайте волоссю підсохнути (10-15 хвилин), можете “промокнути” рушником. Тепер приступайте до гарячого укладання.

Не любите носити шапку для волосся

Багато хто не люблять носити цей аксесуар, а даремно! Шапка допоможе зберегти зачіску у вологу погоду і уберегти волосся від температурних перепадів, які стоншують структуру. Що робити? Придбати модний головний убір, який доповнить і зробить ваш образ ще яскравіше.

Аксесуари та гребінці трaвмують волосся

Одна з причин посічених кінчиків — це металеві аксесуари і зубчики на гребінці. Вони роблять волосся більш ламкими. Що робити? Підберіть дерев’яний гребінець. Краще всього, якщо він буде мати великі зубці, які розплутують навіть мокрe волосся, не трaвмуючи його.

Причин посіченого волосся дуже багато. Серед них:

  • неправильне харчування (авітаміноз);
  • генетична схильність;
  • неправильний догляд за волоссям;
  • часте фарбування і гаряча укладка волосся.

Чи можна позбутися від посіченого волосся

Посічені кінчики вже не відновити, але от решту волосся — можливо. Перше, що потрібно зробити — піти на стрижку. Потім посилити догляд, щоб запобігти проблемі. Використовуйте олії два рази на день. Робіть відновлюючі маски (хоча б раз на тиждень). Додайте у свій раціон вітаміни і мінерали. Пийте більше рідини (все залежить від того, як вона виводиться з організму). Робіть фарбування раз на півтора місяці (в перерві можна підфарбовувати коріння спреєм). Перед укладанням — наносьте термозахист і пам’ятайте про головні помилки при сушінні феном.

Через деякий час ви позбудетеся від посічених кінчиків, за якими точно не будете сумувати!