fbpx
Дозвілля
Як зрoбити з чoлoвіка мільйонера: 5 оснoвних і найeфективніших правил

Будь-яка жінка може зробити зі свого коханого чоловіка мільйонера. Потрібно тільки слідувати цим простим правилам:

1. Повірте в чоловіка

Причому щиро і всією дyшeю. Забудьте навік про те, що «ваш чоловік об’ївся груш». Звичайно, іноді дуже складно переступити через себе – за час шлюбу накопичилися образи, та й взагалі.

Але безумовна любов до чоловіка і віра в нього – найголовніший крок на шляху до перетворення його в мільйонера.

2. Хваліть чоловіка

Так, не тільки жінки люблять вухами, а й всі представники чоловічої cтaті. Захоплюйтеся чоловіком, будьте до нього прихильні. Секрет цього методу – у впливі на підсвідомість

Чоловік почне прагнути до подолання більшої висоти і доводити вам і собі, що здатний досягти будь-яких цілей. Тим самим, ви, до речі, і розвинете його впевненість в собі.

3. Стимулюйте його зростання

Як це робиться? По-жіночому дуже просто: «Милий, я так хочу нову шубку, а то стара зовсім вже вид втратила. Так, це я так. Розумію, що ми поки дозволити собі це не можемо. Ти працюєш, намагаєшся. Ти такий молодець”.

У такому вигляді прохання-запит виглядає дуже навіть пристойно, і ні в якому разі не тисне на пcихiку. А ймовірність того, що чоловік «раптом» на неї запрацює дуже висока.

Читайте також: БYДЬТE OБEРЕЖНІ! У КИЄВІ З’ЯВИВCЯ НOВИЙ ВИД ШAХРAЙCТВА

4. Не пиляйте його «по дрібницях»

Так, розетка досі «на сoплях» тримається, а чоловік-електрик навіть бровою не поведе. Парадокс «швець без чобіт» зараз спостерігається в багатьох сім’ях і сильно впливає на «атмосферний тиск». Нагадуйте йому про це ласкаво, але не тисніть. Все одно він рано чи пізно її зробить. Чоловік просто звик, що ви облишите і зробите все самі: викличете майстра, наприклад.

Так ось, якщо ви навчитеся дивитися на його свавілля крізь пальці, він зрозуміє, що це саме його робота. І без нього вона не зробиться – ніяк. Для того щоб перетворити чоловіка в мільйонера треба виховати в ньому почуття відповідальності, а прищеплюється воно якраз на основі подібних «дрібниць».

5. Розвивайте його таланти

Ви вже стільки часу разом і знаєте свого благовірного як свої п’ять пальців. У чому він розбирається найкраще? Де відчуває себе як риба у воді? Підштовхуйте його, допоможіть розширити знання і вміння. Зрозуміло, по чуть-чуть і ненав’язливо.

Ви повинні стати його опорою, підтримкою, коханою жінкою і соратницею в одній особі. Чи складно це? Ну, тут все залежить від ступеня «занедбаності». Однак в цьому світі немає нічого неможливого, було б бажання.

Джерело.