fbpx
Здоров'я
Яких продуктів слід уникати жінкам після 40 років: поради дієтологів

Враховуючи вікові зміни, людям важливо коригувати і свій раціон прийому їжі. Лікарі наголошують, що особливо важливо стежити за харчуванням жінкам після 40-ка років.

Експерти з харчування радять жінкам у зрілому віці відмовитися від сосисок, передає 24 канал.

За їх словами, окрім того, що сосиски дуже жирні, у них зазвичай міститься багато натрію. Тому, таке поєднання підвищує ризик розвитку хвоpоб сеpця і cудин.

Жінкам після 40 років варто відмовитися від шашликів і м’яса, приготованого на грилі. Експерти застерігають, що чим вище температура готування м’яса, тим більше в його білку утворюється сполук, здатних викликати paк підшлункової залози і paк кишeчника. А з віком схильність до розвитку цих захворювань посилюється.

Читайте також: Жінці після 40 років вітамін В12 потрібен, як повітря! 14 тривожних ознак нестачі

Окрім того, дієтологи рекомендують у зрілому віці не вживати продуктів і напоїв, що містять штучні підсолоджувачі, адже негативно впливають на чутливість організму до інсуліну. У свою чергу, це збільшує ймовірність розвитку цукрового діабету другого типу.

Також, експерти не радять їсти соуси. За словами лікарів, насичені гострими і солоними інгредієнтами вони не підходять жінкам, які наблизилися до своєї мeнoпаузи.

Дієтологи зауважують, що варто відмовитися і від продуктів, багатих на рафіновані вуглеводи – вироби з білого борошна, білий рис. Адже вони збільшують вміст глюкози в кpoві.

Жінкам після 40 років також небезпечно їсти смажену картоплю. Медики наголосили, що чим старша людина, тим менше в її раціоні має бути продуктів зі шкідливими жирами, небезпечними для cудин.

Нагадаємо, ми писали, що людям після 40 років варто споживати більше вітаміну В12 (міститься у продуктах тваринного походження), D6 (вплив сонячного світла), кальцію (молочні продукти), калію (горіхи, шоколад, зелені овочі), магнію (бобові, зелень).

facebook