fbpx
Події
Яскраво та креативно: на Буковині звичайну сільську школу перетворили сучасний навчальний центр з інтернет-кафе(фото)

Торік Драчинецька школа стала опорним навчальним закладом. Для його облаштування отримали два мільйона гривень. У листопаді у школі закипіла робота. Поступово з’явилися кольорові коридори, відпочинкові зони для учнів. Про це йдеться у публікації газети “Молодий буковинець”.

Школа велика, розрахована на 600 дітей. Наразі тут навчається приблизно 300 учнів. Директор школи Мар’яна Незнайко говорить, що настрій і навчання у такій яскравій школі дуже позитивні.

У кожному класі діти у формах різних кольорів – синіх, зелених, червоних, фіолетових, рожевих. Пані Мар’яна пояснює, що вирішили у школі запровадити форму, але придумали для кожного класу різних кольорів.

В одній із частин другого поверху саме триває ремонт коридору. Розмалювали його у зелені та жовтні кольори.

Читайте також: Минуло три роки після звільнення близнят Інни і Ліни: як виглядають зараз дівчата, яких батько на 20 років позбавив волі(фото)

Тут будуть природничі класи, тому й вибрали такі кольори. У кабінеті біології на всю стіну зробили дерево. Вчителька тут планує розвішувати різну інформацію, фото, – пояснює Мар’яна Незнайко.

Найбільше яскравими кольорами вражає третій поверх школи. Кольорові смужки на стінах одразу “веселять” шкільний коридор і роблять його ширшим.

На третьому поверсі була жaхлива ситуація. Протікав дах. Тому діти тут навіть не навчалися, – розповідає пані Мар’яна. – Кабінети не ремонтували. Коли отримали гроші на опорну школу, одразу перекрили дах. І вже тоді почали тут ремонти.

На третьому поверсі для учнів також облаштовують яскраве Інтернет-кафе. Поки що тут лише оздобили різними кольорами стіну та зробили оригінальні м’які пуфики.

Буде на поверсі ще одна відпочинкова зона. На стіні придумали “Сходинки успіху” і поклеїли там фото учнів школи.

Кольоровою школу роблять вчителі самостійно. Радяться з майстрами, обговорюють це між вчителями і кожен підказує свої ідеї.

– Я шкодую, що раніше не зробили такими яскравим коридори. Ремонти у коридорах вже робили, але фарбували їх у сірі та бежеві кольори. Якось не прийнято було робити їх яскравими кольорами. А тепер побачили, як школа ожила, – каже директор.

Усі діти обов’язково роблять селфі на фоні цих відпочинкових зон. Ми навіть побачили, що у нас відвідуваність збільшилася. Колись відсутніми були 25 дітей щодня. А зараз не більше 7-8. Батьки кажуть, що діти хочуть іти до школи.

Насамкінець директор запрошує відвідати школу ще у вересні. Каже, побачимо тут знову багато кольорових змін.

facebook