А ось тут, дорога невістко, ти дуже помиляєшся. Ти права: у Максима є обов’язки. І в нього є вибір. Я дуже щаслива, що маю такого онука, як Тимко, але як мати я тобі скажу: Максиму краще зі мною і зі справою, ніж із тобою
Телефонний дзвінок застав мене вдома, коли я намагалася заспокоїти нашого синочка Тимка, якому ледь виповнилося півтора року. Я ще не…