fbpx

Букмекери різко знизили шанси Усика перемогти в Москві

21 липня в Москві відбудеться головний бiй сезону у Всесвітній боксерській суперсерії. Чемпіон WBO і WBC в першій важкій вазі Олександр Усик зустрінеться в рингу з чемпіоном IBF і WBA Муратом Гассієвим.

Цікаво, що в перші дні після того, як стало відомо про склад учасників фіналу Всесвітньої боксерської суперсерії, коефіцієнти букмекерів на бiй були такі: перемога Усика 1.33, перемога Гассієва 3.25. Нічиєї в турнірі WBSS бути не може – на цей випадок є четвертий арбітр, який визначить переможця. Виходячи з котирувань, шанси Усика виграти турнір становили 71%, ймовірність перемоги Гассієва була 29%.

За два дні до бою котирування зовсім інші. Коефіцієнт на перемогу Усика становить 1.85, а на перемогу Гассієва – 1.95. Фактично, шанси боксерів зрівнялися.

Що стало причиною такої зміни коефіцієнтів – невідомо. Або місце проведення бoю – Москва, що вигідно Гассієву, або це наслідок трaвми Усика, через яку він не зміг провести бiй у заплановані раніше терміни. Також на коефіцієнти могли вплинути великі ставки.

Нагадаємо, що раніше промоутер українця Олександр Красюк говорив, що російська сторона “включає дурника” перед бoєм. І поєдинок може не відбутися.

Джерело.

You cannot copy content of this page