fbpx
Шоу-бізнес
Далеко не 38: Полякова зізналася скільки насправді їй років

Популярна співачка Оля Полякова зробила щиросердечне зізнання: вона багато років приховувала від прихильників свій справжній вік, як виявилося, зірці не 38 років.

Правду Оля розкрила у передачі “Взрослые девочки” з Машею Єфросиніною та пояснила, чому говорила неправду.

“Ці речі були важливі для мене. Так, я приховувала свій вік, мені здавалося, це важливо. Мені здавалося, що ось я так виглядаю, ніхто не дає мені мого віку, чому я маю його називати. Я не розуміла, чому це зі мною відбувалося”, – поділилася артистка.

Причину такої поведінки вона зрозуміла, коли змогла розібратися в собі.

“Коли мені було 30, я нічого не досягла. Я була ніхто, хоча вже років 15 працювала як клятий кінь. Нікому це було не треба, ніхто не звертав на мене уваги, мої пісні слухали лише мої родичі, кліпи, які я знімала, дивився чоловік, на які він, власне, і давав гроші”, – пригадала співачка

“І в 30 років у мене був великий день народження, на який нарешті прийшли ЗМІ, і вони запитали: “Скільки вам років?”, і мені тоді здалося, що в 30 років бути зіркою-початківцем і співати нехитрі пісеньки – це якось соромно, і тому я сказала, що мені 25. І з цього моменту мені було 25. І всі ЗМІ писали мені вік на 5 років менше”, – поділилася вона.

Як зізналася зірка, коли в 2020-му році в Вікіпедії з’явилася її справжня дата народження( Ользі Поляковій зара 43), і її неможливо було виправити, це стало для неї справжнім потрясінням.

“Я вила, ніби хтось помеp. Мені здавалося, що це так ганебно. Тут іще навалилося, що я стільки часу брехала, і мені було соромно, що я це приховувала. Для мене це було просто тpагедією”, – сказала Полякова.

Тепер же, під час війни, вона усвідомлює, що порівняно з тим, що відбувається, якісь цифри у паспорті – “дрібниці”.

Фото: скрін з відео.

06/04/2022

You cannot copy content of this page