fbpx
Шоу-бізнес
Навіщо він тільки вийшов на сцену, подумали глядачі і журі! Але подивіться що сталося далі!

Щирість, така справжня, така хвилююча… неймовірно! На світі виявляється ще є такі люди! Браво!

У 2012 році Крістофер Мелоуні вирішив спробувати свої сили в відомому шоу Великобританії. Коли він вийшов на сцену, то смішно надував щоки, його голос тремтів, а руки сильно тряслися. У спортивному костюмі він зовсім не був схожий на співака. Здавалося, виступ конкурсанта був приречений на провал.

За лаштунками стояла мама Крістофера, яка також переживала, але зберігала спокій. Запитання журі ще сильніше лякали хлопця, здавалося, ще трохи і він знепpитомніє.

Коли зазвучали перші ноти і по залу розлився приємний баритон, глядачі ахнули від подиву. Журі закам’яніло від сили і краси голосу. Він співав про любов і мовою музики розповідав історію пpистpасних відносин між чоловіком і жінкою. Жіноча половина залу втиралa сльози, а сильна – хитала головою.

Публіка була скорена і після середини пісні глядачі разом з членами журі стали вставати, показуючи захоплення талантом молодого англійця. Він же продовжував співати і дарував хвилини прекрасної музики.

Читайте також: Хаскі тримався до останнього. Але на 0:16 терпець псові таки увірвався!(відео)

Цей ролик варто подивитися. Пориньте в атмосферу перетворення звичайного хлопця в зірку. Кульмінація на 2:41, коли зал вибуxає оваціями!

Мелоуні розкланявся і заплакав. Спочатку він не зрозумів, що оплески призначалися йому, а потім посміхнувся. Журі висловило захоплення, а він привів на сцену маму. Вокальна перлина Англії народилася в цьому залі. Подивіться, що сказали потім хлопцю члени журі. Це треба бачити!!! Ці хвилин тріумфу коштують дорогого.

Якщо тебе зворушив виступ Мелоуні. Поділися з друзями.

За матеріалам.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page