fbpx

“Рудий давай ще!”: мережа в захваті від гри українських футболістів в матчі з Сербією

Збірна України сьогодні 7 червня, провела свій третій матч відбіркового циклу Євро 2020 проти збірної Сербії.

Наші хлопці розпочали матч просто божевільно. Віктор Циганков протягом декількох хвилин оформив дубль і на табло вже 2:0!

На 46 хвилині матчу Малиновський віддав хороший пас на Коноплянку, той змістився в центр і з лінії штрафного поклав круглого в дальній кут воріт.

На 59 хвилині матчу Караваєв віддав зрячу передачу на 11 метрів, де Яремчук здорово пробив точно в кут воріт.

На 75 хвилині Євген Коноплянка теж оформлює дубль він протягнув м’яч з лівого флангу в центр поля і відправив його в дальній кут.

Така фантастична гра збірної України викликала захват серед вболівальників нашої команди. Коментатори в інтернеті з захопленням діляться враженнями від побаченого.

“А є ще хтось хто після 5 голу пригадав собі пісеньку про Аргентіну-Ямайку???”, ” Це збірна у Львові, крихітки 😉”, ” Давно я чекав такої гри від збірної України!! Просто блискуче”, “Мій чоловік так волав, аж діти полякалися))) вітаю усіх!)”, ” І вони не зупиняються!!!👏👏👏 Крутяцьке божевілля!!!”— не стримують емоції користувачі.