fbpx

У 40-річної Подкопаєвої зірвалося весілля в США: що сталося

Абсолютна чемпіонка світу зі спортивної гімнастики Лілія Подкопаєва, яка зустрілася в Парижі з Настею Каменських і Потапом , в інтерв’ю для передачі “Зірковий шлях” на каналі “Україна” розповіла, чому була змушена відкласти весілля, пише “Лайм”.

Обранець Лілії – бізнесмен Ігор Дубинський (колишній киянин). Він уже більше 25 років живе в США. Закоханих познайомили спільні друзі, і вже через півроку Лілія отримала пропозицію. Але непередбачені обставини змусили Подкопаєву перенести торжество.

Читайте також: Вітаємо з майбутнім поповненням: Катерина Осадча заінтригувала коментарем до світлини Лілії Подкопаєвої

“Просто в житті були певні форс- мажори, які внесли великі корективи в графік і в якісь плани. Завжди кажуть: хочеш насмішити Бога – розкажи йому про свої плани. Слава Богу , все закінчилося добре, все вже позаду. Ми зробимо це тоді, щоб всім було зручно і комфортно “, – говорить гімнастка, яка втретє стане мамою .

За словами зірки спорту, Дубинський подружився з її дітьми від першого шлюбу. “Вони знайшли спільну мову. Вони друзі, багато обговорюють і автомобілі, і технології. І зараз дуже багато обговорюють глобальне потепління. Вадим цим дуже стурбований, тому що в школі про це багато говорять. І ось він приходить додому, ми спілкуємося, і він багато розповідає. Ігор зі свого боку якісь приклади, доводи розповідає. Є, про що поговорити. Він радиться щодо якихось моментів. Це нормально. Просто людські нормальні відносини. Я не кажу, що вони там повинні відчувати любов якусь, але повагу і нормальне спілкування – все це присутнє “, – ділиться Лілія.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page