fbpx

Весільну сукню наречена вже вибрала: 62-річний Павло Зібров вирішив втретє одружитися

Сенсація! Павло Зібров вирішив втретє одружитися. Обраницею Народного артиста стала його законна дружина Марина! Так, закохані вирішили відсвяткувати 25-річчя в шлюбі, пише “Сьогодні”.

Замість звичайних посиденьок влаштовують пишне весілля – як раз в день народження Марини. Дружині співака виповниться 60 років і зараз вони готуються до весілля.

“До всього, моя дочка буде вести торжество, готуємося зараз з нею. А він (Павло Зібров, – Ред.) гроші дає”, – розповідає подробиці Марина.

22-річна Діана готує програму для важливої в житті батьків події. Відзначати річницю зіркове подружжя буде 25-го серпня в елітному ресторані під Києвом Конча-Заспі. Весільну сукню наречена вже вибрала, віддавши перевагу італійському виробнику. А ось з дружками ще не визначилася.

Читайте також: Я лишив їм квартиру. Лишив абсолютно все, – Віктор Павлік і його молода наречена розповіли свою історію кохання(відео)

“Дружка повинна бути та, яка вже прожила з чоловіком багато років – більше, ніж 25. Наприклад, Рибчинська (дружина Євгена Рибчинського, – Ред.). Вони з чоловіком відсвяткували золоте весілля. Було б дуже добре, якби вона погодилася” , – зізнається директор і дружина Зіброва.

Сам артист переживає не за організацію, адже довіряє смаку дружини, а за інше – раптом дружина передумає і біля вівтаря передумає виходити за нього заміж: “Я боюся, що вона відповість”.

За матеріалами.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page