fbpx
Шоу-бізнес
Віктор Павлик та його молода наречена не запросили на весілля наймолодшого сина

Ні київські, ні дніпровські гості не зможуть привітати молодят під час застілля. Правило майбутнього весілля номер один: жодних тостів і конкурсів.

10 червня у Дніпрі відбудеться гучне весілля Віктора Павліка і його молодої нареченої Катерини Репяхової. У програмі «Зірковий шлях» на каналі «Україна» стали відомі ексклюзивні подробиці майбутнього святкування, повідомляє РБК.

За словами Катерини Реп’яхової, її наречений не любить, коли вона занадто нафарбована.

«Взагалі Віктор Франкович дуже не любить мене нафарбованою, він говорить, що я відразу як лялька красива. Тому моє завдання здивувати його мінімалізмом, – ділиться Катерина Реп’яхова в програмі «Зірковий шлях», – на жаль, ми ще не доросли до такого рівня, щоб купувати сукню за 7 тисяч доларів. Тому я схиляюся до того, що це буде український дизайнер. Хочу ще дві сукні».

Молода наречена Павліка зізналася, чому його молодший син не прийде на весілля

Список гостей Віктор із Катериною формували із найближчих – лише родичі та близькі друзі. У списку запрошених уже 80 гостей, серед яких діти Віктора від попередніх шлюбів, крім наймолодшого.

«Мені здається, це знущання. Я б не пішла на весілля до свого батька з новою дружиною», – ділиться роздумами наречена.

Молодшого сина на весіллі батька не буде. Тим часом співак із нетерпінням чекає, коли всі образи будуть у минулому.

«Мені здається, що лід ще не тріснув. Хоча Віктор мріє, щоб всі жили в мирі, щоб навіть якщо ми десь випадково зустрілися, не було ніяких нервів», – говорить Катерина Реп’яхова.

Зазначимо, старших дітей Віктора Павлика, Олександра і Христину, пара запрошувати на весілля планує.

Сьогодні співак навіть удома не забуває дбати про кохану. Та Катя не єдина жінка, про яку турбується співак.

Читайте також: Я лишив їм квартиру. Лишив абсолютно все, – Віктор Павлік і його молода наречена розповіли свою історію кохання(відео)

«Коли я собі минулої зими купила уггі, він сказав: «Давай Ларисі купимо такі ж. Ну, давай. І так буває часто», – ділиться Реп’яхова про колишню дружину артиста і додає, що приводів для ревнощів він не дає.

Фото – Інстаграм.

Передрук матеріалу без гіперпосилання на Intermarium.news суворо заборонений!

Заголовок, головне фото, текстові зміни. – редакція Intermarium.news.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook