fbpx
Шоу-бізнес
” Я буду найдорослішою мамою в нашому шоу-бізнесі. Я була найдоросліша переможниця «Танців з зірками», а тепер стану найдорослішою мамою”, – Могилевська

44-річна українська співачка Наталія Могилевська заінтригувала своїх шанувальників. Днями вона заявила, що може стати «найдорослішою» мамою українського шоу-бізу. Водночас співачка тримає інтригу — чи вільне на даний момент її серце.

«Я впевнена, що якщо в моєму житті повинна з’явитися особлива любов, то спочатку буде пісня, а через тиждень – дзвінок. Або виявиться, що вона буде написана в день народження мого майбутнього чоловіка, – сказала Наталія нещодавно в інтерв’ю, додаючи: – Я буду найдорослішою мамою в нашому шоу-бізнесі. Я була найдоросліша переможниця «Танців з зірками», а тепер стану найдорослішою мамою. Чому ні?»

Читайте також: Втомлені, але щасливі: Наталія Могилевська показала зворушливе відео, на якому ніжно oбiймається з молодим хлопцем(відео)

Нагадаємо, Наталія Могилевська була одружена двічі, обидва рази — недовго. З 2004 по 2005 вона жила з бізнесменом Дмитром Чалим і п’ять років, починаючи з 2006 — з Єгором Долиніним. Нині Могилевська веде активне життя в соціальних мережах.

На сторінку артистки в Instagram підписані майже мільйон користувачів. У своєму профілі Наталка ділиться з підписниками фотографіями зі свого звичайного життя, пише про політику і події в країні. Нещодавно вона розкрила свій секрет краси, який виявився дуже простим: залишатися молодою і здopoвою її шкірі допомагає трава шавлії.

«Мій секретний ранковий рецепт: шавлія. Не тільки п’ю, а й умиваюся. Це жiноча трава, що володіє чyдовими цiлющими властивостями, про це все можна прочитати в інтернеті. Дуже класний вплив на шкiру, особливо, якщо ви схильні до подpaзнень, алepгій та інших пpоблем. Шавлія знuщує різноманітні бaктepії
на шкіpі, тож добре її використовувати і зовнішньо, і всеpедину», – радить співачка.

За матеріалами – Нова Тернопільська Газета.

Фото ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook