fbpx

Зірка “Орла і Решки” відмовилась від українського громадянства: Жанна Бадоєва врaзила заявою

Популярна телеведуча Жанна Бадоєва, яка до 2016 року знімалась у розважальній програмі “Орел і решка”, вразила фанів несподіваною заявою. Зірка відверто розповіла, що відмовилась від українського громадянства на користь італійського, пише Канал 24.

Про це вона розповіла в інтерв’ю журналістки Ірини Шихман. За словами Жанни Бадовоєвої, вона отримала нове громадянство після того, як вийшла заміж за львівського бізнесмена Василя Мельчинина.

Я виїхала з Києва… Вже шостий рік. Я там нічого не веду, вони мене, напевно, забули. Я працюю в розважальному слоті, тому, в принципі, я розважаю людей усього світу,
– розповіла Жанна Бадоєва.

За словами телеведучої, її коханий освідчився, незважаючи на італійський закон про розлучення. Згідно з документом, який тільки 3 роки тому перестав діяти в країні, після розриву все майно чоловіка, навіть спадкове, переходить до жінки.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Доброе утро!!!! Только закончила просмотр « Жизнь других» и бегу собирать чемодан и улетаю на сьемки в Барселону!!!!! Прям в предвкушении…. столько много хочу увидеть и вам показать!!!! Хорошего воскресенья и много любви))))) p.s. И помните, что в следующую пятницу вечером выходит долгожданный выпуск про Амстердам ( 18+), а в воскресенье новый выпуск!!!! Целых две программы на следующей неделе))))))

Допис, поширений Zhanna Badoeva – Жанна Бадоева (@zhanna_badoeva)

“Закон був розкішний: при розлученні все майно переходило жінці. Навіть якщо діти не є його біoлoгiчними – чоловік повинен був їх забезпечувати. А якщо у нього не було роботи, то держава знаходила її, а всі доходи автоматично переводила на рахунок жінки. 2 або 3 роки тому закон скасували. Але це неправильно, бо чоловіка роздягaють, забирають у нього все”, – поділилась Жанна Бадоєва.

Читайте також: 10 НЕЙМОВІРНИХ ФАКТІВ ПРО ТІНУ КАРОЛЬ, ЯКІ ВАС ЗДИВУЮТЬ

Телеведуча додала, що в перші місяці проживання в Італії їй складно було звикнути до сортування сміття, за яке штрафують. Окрім цього, Жанна Бадоєва довго приймала всі правила життя європейців, зокрема, щодо харчування.

Дивіться інтерв’ю з Жанною Бадоєвою: відео

Що відомо про особисте життя Жанни Бадоєвої?

Телеведуча родом із Литви. Перший її шлюб був із журналістом, з яким вона виховувала сина Бориса. Після розриву стосунків Жанна познайомилась із харизматичним кліпмейкером та режисером Аланом Бадоєвим. Закохані оселились у Києві, де упродовж 9 років подружнього життя насолоджувались буднями. У пари нарoдилась донька Лоліта, однак навіть це не врятувало їхні стосунки. Всередині серпня 2012 року Жанна та Алан Бадаєви оголосили про розлучення.

Після цього телеведуча тривалий час працювала у Рoсії, де велись зйомки її телепроекту. А після заміжжя з Василем Мельчинином оселилась в італійському місті Падуя.

You cannot copy content of this page