fbpx
Лайфхаки
12 цінних підказок власницям мультиварок

1. На програмі «Тушкування» за годину кип’ячу молоко. Якщо з холодильника, то півтори години. Ніхто нікуди не тікає.

2. На цій же програмі за 5-6 годин виходить чудове пряжене молоко.

3. Кожух каструлі-термос. Тому якщо тепле молоко заквасити, то вранці буде чудовий кефір (або ряжанка з топленого молока).

4. На режимі «Варка на парі» за 5 хвилин виходять яйця «не круті», за 12 хвилин-«круті».

5. На режимі «плов» виходить дивовижна тушкована картопля з золотисто-підсмаженим низом (заважати і контролювати не треба – розумна каструля сама знає, коли картопля готова і перейде в режим підігріву).

6. На режимі «Тушкування» абсолютно дивовижна тушкована картопелька без піджарки знизу.

7. На режимі «Плов» навіть найледачіші чоловіки роблять розкішну вечерю з готових пельменів: Півкіло морожених пельменів прямо з пачки сипимо в каструлю, заливаємо півсклянки води з під крана, солимо і кладемо ложку вершкового масла. Натискаємо кнопку і чекаємо сигналу готовності – нічого контролювати не треба! Пельмені з злегка підсмаженим низом. Мій чоловік тепер тільки такі і визнає – ніяких каструль з окропом!

8. На режимі «Випічка» прекрасно смажиться будь-яка риба і м’ясо.

9. На режимі «Тушкування» за 12 годин виходить найпрозоріший запашний холодець.

10. На режимі «Тушкування» або «Гречка» можна робити 2 страви відразу-внизу гарнір (крупа або картопля), а в верху в спеціальному кошику, сосиски, котлети, м’ясо, курочка …. Сік капає в гарнір і виходить чарівно.

11. На режимі «Тушкування» за 1,5 години можна зварити будь-який ваш улюблений суп. Ви здивуєтеся, наскільки він прозорий, нерозварений і запашний!

12. На режимі «випічка» обсмажити фарш з цибулею. Потім на режимі «Плов» в цей фарш покласти сухі ріжки або пір’я (різновид макаронів), залити окропом щоб тільки кінчики стирчали, посолити, перемішати і чекати сигналу готовності (каструля визначить її сама). Макарони по-флотськи до вашого столу!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page
facebook