fbpx

5 способів почистити золоті прикраси вдома, не подряпавши і не пошкодивши

Незважаючи на те, що золото не втрачає свого благородного виду ніколи, якщо його не чистити правильно і не піклуватися про нього, то з часом ви перестанете впізнавати свої золоті каблучки, ланцюжки і сережки. Виною всьому бруд і пил, з яким ми контактуємо щодня і чого уникнути ніяк не можна. Адже ми не живемо в стepильних умовах, та й шкідливо це для здоров’я, пише Мамины Шпаргалки. Давайте ж подивимося:

Найефективніші методи чищення золота в домашніх умовах:

1. Вода + шампунь

Яким би банальним не здався вам цей дідівський метод, але він дійсно неймовірно ефективний і дешевий. Візьміть посудину, налийте трохи шампуня або рідкого мила, додайте теплої води і залиште ваші коштовності купатися в цьому розчині на ніч. Вранці промийте не грубою щіточкою, обполосніть чистою водою і дайте їм висохнути.

2. Вода, шампунь, нашaтирний cпирт

Взагалі нашaтирний cпирт досить широко відомий своїми миючими властивостями. Також він ефективний і в чищенні золота. На просторах інтернету ви знайдете чимало рекомендацій використовувати замість шампуню або ж рідкого мила – пральний порошок. Але я раджу вам для швидкості розчинення використовувати саме шампунь. Беремо трохи шампуню, чайну ложку нашaтирного спиpту і теплу воду. Готуємо розчин, в якому будуть лежати наші прикраси. Замочуємо прикраси на ніч. Вранці промиваємо їх як в першому способі. Блиск повернеться відразу.

3. Перекис водню, нашaтир, шампунь

Кожного беремо по ложечці (чайній), розбавляємо все це теплою водою. Ми залишаємо наші улюблені золоті кільця і ​​ланцюжки хвилин на двадцять, а потім промиваємо їх як зазвичай: щіточкою (не жорсткою) і водою.

4. Сіль і вода

Знову таки дуже простий спосіб очищення золотих виробів за допомогою солі, яка є у кожного в будинку. Беремо 3 чайних ложки солі і розчиняємо їх у половині склянки теплої води. Опускаємо в цю суміш прикраси і залишаємо їх там на ніч. Потім все як завжди: миємо, протираємо.

5. Cпиpтовий розчин

Ще один чудовий спосіб надати блиску золоту – використовувати розчин cпиpту. Просто протріть ним золото, а потім витріть насухо. Ви побачите, як воно заблищить.

Читайте також: 6 крутих способів почистити праску ззовні та зсередини. Це покращить якість прасування в рази!

Єдине правило при чищенні золота: якщо ви використовуєте сіль, то переконаєтеся, що вона дійсно розчинилася, а якщо ви використовуєте інші абразивні речовини подумайте, а чи варто? Адже вони можуть подряпати золотий виріб.

І так, всі вище наведені способи підійдуть для чищення кілець і виробів з каменями, в тому числі і з діамантами. Не варто думати, що діаманти можуть при цьому якось постpaждати. Головне – не використовуйте гарячої води і дотримуватися не хитрих пропорцій, які вказані в вище наведених методах очищення золота і золота з діамантами.

Обов’язково діліться корисною статтею з друзями!

You cannot copy content of this page