fbpx
Столиця
64-річний батько Тіни Кароль залишився в Україні та вступив до лав тероборони

Григорій Ліберман, батько співачки Тіни Кароль, під час війни не захотів покидати Україну та вступив до лав територіальної оборони.

Про це зіркова донька розповіла в інтерв’ю французькому виданню Le Figaro, передає Таблоїд.

За словами співачки, яка зараз дає концерти на підтримку України за кордоном, на Батьківщині залишилися її рідні та її творчий колектив.

“Вони чекають на мене. Звісно, я не знаю, коли я зможу їх відвідати. Що вони відчувають? Гнів і страх. Але вони якось продовжують жити. Мій батько у свої 67 (Григорію Самуїловичу Ліберману 64, але у інтерв’ю французькому глянцю помилково вказано цифру 67 – ред.) років міг би виїхати з країни, але бажає залишатися, щоби захищати Україну. Він вступив до лав добровольців територіальної оборони. Це його рішення. Нелегко було це прийняти…”, – зізналася зірка.

“Ми просто хочемо жити вільно. Війна, така дуpна річ, яку росія відкопала з минулого”, – зазначила Тіна.

Виданна, посилаючись на власні джерела, повідомило, що Григорій Самуїлович перебуває в ТрО Києва, де виконує різні завдання, але докладніше про них розказувати не може в цілях безпеки.

Наважився піти до тероборони чоловік одразу, оскільки вважає себе патріотом, а Україна – його рідний дім. І зіркова донька, і решта родини його підтримують.

Фото: Таблоїд.

05/26/2022

You cannot copy content of this page