fbpx
Історії з життя
Але одного ранку, коли він збирався на роботу я сама в усьому переконалася. Чоловік вмивався у ванній, а до нього на телефон прийшло повідомлення. Не знаю, чому я це зробила, раніше за собою такого не помічала, але я вирішила прочитати, що там було. І не прогадала

Хочу розповісти свою історію. З будь-якою жінкою в житті може трапитися той неприємний момент, коли вона дізнається, що чоловік зраджує їй з коханкою. Мене ця доля теж не минула.

Я вийшла заміж по великій любові, і наше весілля для всіх знайомих не була сюрпризом. Ми довго зустрічалися і практично не лаялися. Так що наш шлюб був цілком очікуваним. Після весілля практично нічого не змінилося, ми так само ладнали і любили один одного. У нас є прекрасний син, йому чотири роки. В цілому ми прожили разом сім років. І ось недавно я дізналася, що чоловік мені зраджує.

Я давно щось підозрювала, але постійно себе заспокоювала і говорила що це плід моєї уяви. Спочатку мене насторожувало, що чоловік почав часто затримуватися на роботі. Але робота у нього відповідальна і високооплачувана, тому я вирішила, що так і повинно бути. Потім він почав постійно тримати телефон біля себе. Вночі якісь повідомлення приходили, а він телефон з рук не випускав. Але якраз на той момент у нього було підвищення по службі, тому я вирішила, що це просто стрес так позначається. Постійно його виправдовувала.

Мій любий став уважніше ставитися до свого зовнішнього вигляду, чого раніше я ніколи не помічала. Те з джинсів його не витягнути, то костюми почав носити. Голитися частіше почав, духи сам собі купував. Ну чому мені, не розумній, тоді не звернути на це увагу? Так я ж скакала навколо нього, все натішитися не могла, який у мене чудовий чоловік.

Чоловіка по службі підвищили, зарплату додали, а в родині грошей більше не стало. Він після своїх затримок на роботі навіть вечеряти не хотів. Мене не обіймав, а відразу спати йшов. Постійно посилався на втому. Прямо як панянка, мою роль забрав. Коли ми залишалися разом у нього був такий відчужений вигляд, ніби він думками перебував десь далеко. І кожен раз я знаходила виправдання його поведінці.

Але одного ранку, коли він збирався на роботу я сама в усьому переконалася. Чоловік вмивався у ванній, а до нього на телефон прийшло повідомлення. Не знаю, чому я це зробила, раніше за собою такого не помічала, але я вирішила прочитати, що там було. І не прогадала, там було повідомлення:

— Милий, чекаю на повтор. Мені сподобалося.

А як раз напередодні чоловік повернувся з роботи дуже пізно, і відразу ліг спати. Крім цього з того ж номера було ще кілька повідомлень з подібним текстом, і в різні дні. Все зійшлося.

Чоловік вийшов з ванною, а тут я на мітлі. Я йому це повідомлення показую, а він мені: ти все неправильно зрозуміла. Загалом, намагався мене переконати, що він ні до чого. Я відразу ж влаштувала сцену і виставила його з валізою. Попередила, що подаю на розлучення. А він на розлучення не погоджується, каже, що з маленькою дитиною так просто не розведуть. І вперто стверджує, що я все вигадала.

А вчора прийшов пригнічений і якийсь сам не свій. На порозі став на коліна почав благати пробачити його. Сказав, що не може без нас жити, та й ніде. Та інша жінка заміжня і нічого міняти у своєму житті не збирається. Більше того її чоловік знає про їхній роман і нічого не робить, адже дуже дружину любить. Каже мій суджений, що зрозумів настільки ж вінбув не правий і говорить, що таких жінок як я ще пошукати треба.

Я попросила час подумати. не знаю тепер що робити. Люблю його, але розумію, що кодлишніх відносин у нас уже не буде. Пробачити?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.news – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page