fbpx
Столиця
Англійською, німецькою, французькою: посла Бельгії вразив рівень знань учнів київської гімназії

Вчора, 14 травня, у столичній гімназії «Либідь» побував Посол Королівства Бельгії в Україні Люк Якобс. Він взяв участь у відкритті виставки про бельгійський автобронедивізіон – легендарний підрозділ у часи Першої Світової вiйни, який брав участь у бoйових діях у Західній Україні і в Києві між 1916-м і 1918 роками. Окрім учнів гімназії, відвідати виставку також мали змогу школярі із сусідніх навчальних закладів – №93 та 193, пише PressCentr

– Виставка організована з нагоди 100-річчя перебування цього легендарного дивізіону в Україні, а також на честь 25-річчя дипломатичних відносин між Україною та Бельгією, – розповідає кореспонденту видання ініціатор та організатор виставки, депутат Київської міської ради Вадим Сторожук. – Її відвідали понад 200 дітей, однак виставка діятиме тут до 25 травня, тож усі охочі завітати ще мають час.

Читайте також: Доспівує останні концерти: Марія Яремчук вирішила припинити творчу діяльність

Опісля усіх урочистостей з нагоди відкриття виставки, школярі мали змогу поспілкуватися із Послом паном Люком Якобсом. Оскільки були присутні в основному учні старших класів, то розмова стосувалася в основному навчання закордоном. Причому, діти налаштовані потім повернутися і втілювати свої знання вдома, в Україні, дотримуючись меседжу класика: «Чужому научайтесь та свого не цурайтесь».

– До речі, навіть перекладачів не знадобилося – діти розмовляли англійською, німецькою, французькою мовами, і високий рівень знань гімназистів вразив гостя, – каже пан Сторожук. – Він зізнався, що часто буває в українських школах, спілкується з дітьми, але це було щось надзвичайне! А ще гімназисти підготували для гостей сюрприз – виконали чудову бельгійську польку у супроводі «живої» музики.

facebook