fbpx

Час закохатися в нашу мову: 10 “весняних” українських слів, які вас надихнуть

Весна, здається, лише щойно стала повноправною володаркою та нарешті почала тішити нас сонцем та теплом. Ми зібрали для вас “весняні” українські слова, якими ви вразите своїх рідних та друзів. Саме час закохатися в нашу мову!

Знайомтесь із особливими українськими словами, якими можна замінити свій суржик у щоденному житті. На черзі – весняна тематика, гайда, пише Радіо МАКСИМУМ

Вередлива – яка капризує, має постійні примхи; у переносному значенні – мінлива, непостійна за своїми ознаками. Це слово просто ідеально підходить і для дівчат, і для весняної погоди. Вони ще й які примхливі

Окрилення – те саме, що натхнення; душевне піднесення. Окрилюйте один одного цієї весни

Розбруньковуватися – розтулятися, розкриватися (про бруньки, квіти, листя). Чарівна пора, коли все довкола зеленіє та розквітає. Насолоджуйтеся красою.

Строкатий – укритий, розписаний різнобарвними смугами, плямами тощо, забарвлений у різні кольори. Земля, прокинувшись зі сну, вражає нас своїми барвистими шатами. Весна – справжня тобі королева.

Погожий – ясний, теплий, сонячний (про погоду); сприятливий, попутний (про вітер); у переносному значенні – щасливий, безтурботний, нічим не затьмарений. Цієї весни хай у вас будуть лише погожі дні.

Читайте також: На Великдень українців очікують рясні зливи

Пустотливий – який любить пустувати, схильний до пустощів; грайливий. Ну ви зрозуміли: коли, як не весною, можна пустувати?

Тішитися – мати приємність, втіху; радіти. Саме таких емоцій бажаємо вам якомога більше =)

Залицятися – маючи почуття симпатії або кохання, впадати за кимось, виявляти знаки уваги, зачіпати розмовою, жартами. Це ще один неодмінний атрибут весни. Ловіть момент!

Косиця – квіти, якими дівчата прикрашають своє волосся. А “цвітуть” українки неймовірно, погодьтеся

Рясніти – бути густо покритим великою кількістю чогось; мати щось у великій кількості. Нехай ваша весна рясніє квітами, усмішками, красою та любов’ю.

Надихайтеся кожною миттю та колекціонуйте незабутні враження!

You cannot copy content of this page