fbpx

Чесно, у мене б і язик у роті не повернувся таке своїй свекрусі сказати. А ця спокійна така, говорить рівно і буденно, більше того – вважає, що нічого такого образливого в мій бік і не прозвучало

Чесно, у мене б і язик у роті не повернувся таке своїй свекрусі сказати. А ця спокійна така, говорить рівно і буденно, більше того – вважає, що нічого такого образливого в мій бік і не прозвучало.

Знаєте, я сину своєму ще з дитинства говорила, що не можна собі на шию нікого садовити і возити. Вчила його бути заощадливим і далекоглядним. Не хотіла, аби яка краля потім усе життя користувалась з доброти мого єдиного сина.

З невісткою у них бюджет сімейний був 50 на 50. Ми порахували із сином, що то буде самий вірний варіант. Кожен у спільну касу вносить щомісячно фіксовану суму, ну а далі в кожного свій бюджет.

Звісно, Лілі не дуже подобалось таке, адже син у мене гарно заробляє, вона явно не розраховувала на те, що й їй трудитись доведеться. Чекала, що мій син буде її і одягати і годувати і на курорти возити тільки тому, що вона його жінка.

От я впевнена, що якби не така принципова позиція сина щодо фінансів, то б ця дівчина не мала б того, що нині має. Ще й декреті коли вона була, аби заробити собі на життя, почала невістка займатись з подругою перепродажем речей через інтернет.

Нині то її основна професія. з-за ноутбуку не виходить. Все у неї якісь дзвінки і повідомлення, все вона з кимось домовляється, та про щось розпитує.

Заробляє вона гарно, я ж бачу, що гроші там є і не малі. Та й онуку у приватну школу влаштували. Плата там не мала. Значить Ліля може вносити свою частину суми, якщо погодилась на те, аби мала там навчалась.

І знаєте що найприкріше: при всіх статках сім’ї мого сина, я ледь виживаю на пенсію учителя. Мушу займатись репетиторством, адже на комунальні просто не вистачає.

Сину не раз натякала на те, аби хоч чимось мені б допоміг, але він говорить, що не хоче позбавляти мене перспективи розвитку своїми подачами. Мовляв, так я розслаблюсь і не буду рухатись, працювати головою, адже матиму все. А так, я йому ще й вдячна бути повинна за те, що він не робить мені послуги медвежої.

Пішла я до невістки. Знаєте, все ж вона жінка, думала я що хоч кілька тисяч на комунальні а зможе мені виділити. Вона ж мене вислухала і видає.

— Так, Артем казав, що у ви до нього вже звертались. Зрозумійте, я б з радістю вам гроші дала, але ж мій чоловік дізнається і буде дуже незадоволений, тим паче, що він мені прямо заборонив просто так вам гроші давати.

Я ледь не розплакалась, бо й просити було соромно, а тут така відмова. Але невістка не скінчила:

— Інго Вікторівно, давайте так: наводьте лад у квартирі у нас.. Будете приходити чотири рази на місяць, двічі гениральне прибирання і двічі підтримуюче. Оплачуватиму трішки більше, ніж тій жінці, що нині до нас ходить. Згодні?

Такого приниження я в житті не відчувала. Я вчитель зі стажем, педагог, мама її чоловіка і прибирати у квартирі?

Найприкріше, що я мені відомо достименно – сваха отримує від доньки досить таки кругленьку суму щомісячно. Та виховує одна доньку і Ліля фактично утримує меншу сестру.

От скажіть, як так можна. Хіба я не така сама мама як і сваха? Виходить, одна то мама, а я наймичка?

Ну чому так?

22,11,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page