Як розповів експерт, в певних регіонах очікується більше аварійних і планових відключень.
В найближчі місяці енергосистема України працюватиме в постійному режимі чергування аварійних відключень і ремонтів.
Відповідний прогноз в своєму інтерв’ю Главреду озвучив директор енергетичних та інфраструктурних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко.
Згідно слів експерта, протягом осінньо-зимового періоду ситуація з відключеннями світла в Україні очікувано буде складною. У деяких регіонах очікується ще більше аварійних і планових відключень.
Цитуємо Володимира Омельченко:
“Система працюватиме в режимі oбстрiлів, аварійних відключень, ремонтів, знову обстрілів, і так по колу. Така ситуація у нас триватиме протягом осінньо-зимового періоду. У певних регіонах буде більше аварійних і планових відключень, в інших – менше”.
Київська, Житомирська, Чернігівська області та Київ являються енергодефіцитними регіонами. Все тому, що в цих регіонах виробляється мало електроенергії.
“Тобто у нас тут мало відповідних електростанцій, теплових станцій. Тому регіон залежить від інших регіонів – він пов’язаний із високовольтними лініями електропередач. І якщо ці лінії пошкоджені, тому і виникають відповідні проблеми”.
08,11,2022
Головна картина ілюстративна pexels. Колаж.
Популярні статті
- Ну а що я мала робити? Стоять вони навпроти мене і аж світяться обоє щастям. Прямо при ньому казати: ” Доню схаменись, куди ти свою голову сунеш?”. Мені виховання такого зробити не дозволяє та й він ніби хлопець непоганий
- Є такі люди, які в місті просто не можуть жити, все на них тисне, нема чим дихати, нема на чому оку спинитися. Я саме така людина і хочу вам розказати, як я колись давно їхала в місто за «женихом» та мало не втратила сім’ю і себе
- — Краще б ти не дарувала мені ніякої квартири, – сказала донька захлипавшись. – Більше негараздів після твого подарунку ніж радості в моєму житті.
- Принесла я чоловіку отой судок і як було, на постіль перед ним поклала: “Або кажи щось свої мамі, або відвозь назад у село. Я вже більше не можу такого терпіти, ну скільки ж можна?”
- Заїхали мої племінники і наче перші тижні лиш до всього приглядалися і характеру не показували, а потім потроху-потроху вже я почала розуміти, що я в своєму домі не ґаздиня. Не там стала, не там сіла, не те з’їла. А я ж за собою бачу, що я все гірше до ліжка гнуся