fbpx
Історії з життя
Дівчина заховалась під ліжком, що б дізнатись, чи хлопець їй зраджує. Вона лежала і закривала від подиву рота, ледве стримуючи сльози

Після декількох років стабільних відносин пристрасть між ними трохи стихла. Дівчина почала питати себе: «Вірний він мені? Чи любить? Що він зробить, якщо я кину його?»

За матеріалами – Коректно.

Щоб перевірити реакцію свого коханого, дівчина вирішила написати йому листа про те, що все скінчено, що їй набридла його байдужість, любов давно помeрла і т. д. Йти від нього насправді вона, звичайно, не збиралася.

Все було готово. Лист лежав на видному місці. Залишилося лише дочекатися свого хлопця і забратися під ліжко, щоб не пропустити його реакцію.

Прийшовши додому і прочитавши лист, молодик почав весело посвистувати, набираючи чийсь номер на своєму телефоні. Дівчина не могла повірити своїм вухам. Що відбувається?

«Мила, привіт! Я їду! Уявляєш, вона здогадалася, нарешті, що я їй зраджую! Пішла сама, слава Богу. Господи, ці відносини були серйозною помилкою. Звільнився від неї, слава Богу… Скоро тебе, нарешті, побачу!» – щебетав хлопець по телефону.

Дівчина в повному шoці пролежала під ліжком кілька хвилин. Як вона могла так помилитися? Стільки років прожити з людиною, яка ні краплі її НЕ цінувала! Коли хлопець пішов, сльози раптом самі потекли з очей.

Вона вирішила зібратися, взяти себе в руки і не стpаждати ні секунди через цього ідiота. Як він міг? На столі дівчина виявила лист. «Прощальний, від нього», — подумала вона.

Читайте також: «Ти? Звідки ти тут?!» – Дмитро втупився великими очима у свою наречену. Неpвово шарпнув за руку, відвів у бік. «Я все тобі поясню!» – гукнув високій брюнетці, яку щойно палко цілував. «І кому б ти це ще мав щось пояснювати?» – видавила з себе Оленка.

Лист був небагатослівний:

«Дурненька, сонечко, наступного раз, коли будеш мене розігрувати, переконайся, що з-під ліжка не стирчать ноги. Пішов в магазин, скоро буду. Кохаю!»

You cannot copy content of this page
facebook