fbpx

До столичних шкіл та дитячих садочків постачали макарони з мишачими екскрементами

Поліція Києва відкрила кримінальне провадження за фактом постачання до столичних шкіл та  прострочених продуктів одним із ТОВ і привласненням понад 5,6 млн.грн. Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП у м.Києві.

“У грудні минулого року до Солом’янського управління поліції звернулися представники громадської організації із заявою про перевірку постачання до навчальних закладів столиці неякісних продуктів харчування. Заявники вказали, що товариство, яке виграло тендер на постачання продуктів у школи, садочки та інші державні установи, не виконує умови договорів. Зокрема його представники за власним бажанням та без попереджень перестають привозити продукцію”, – йдеться у повідомленні. Пише Експрес

Читайте також: У школі Києва учениця першого класу пережила клінічну cмeрть

У ході розслідування слідчі отримали інформацію про внесення товариством до тендерної документації завідомо недостовірних відомостей. Наприклад, адреси складських приміщень, виробничих та пакувальних потужностей, постачальників продукції, медичних документів працівників є фіктивними та не відповідають дійсності. Під час проведення слідчих дій правоохоронці отримали підтвердження поставки товариством до садочків макаронів із мишачими екскрементами, а поставлений твердий сир має прострочений термін придатності. Також м’ясо, термін придатності якого, згідно із Інструкцією з організації харчування дітей у дошкільних закладах, становить 48 годин, поставляють лише раз у тиждень. Це унеможливлює його включення до раціону дітей та призводить до змін у примірному меню. На декількох об’єктах правоохоронці вилучили зразки поставленої товариством продукції, які було відправлено на дослідження їх якості.

Результати експертизи показали, що продукти не відповідають державним стандартам України. “Таким чином, є підстави вважати, що посадові особи товариства протягом 2016-2018 років легалізували кошти на загальну суму понад 5600000 гривень, більша частина яких є державними.

Це стало можливо у результаті внесення до тендерної документації завідомо неправдивих відомостей та в подальшому поставки неякісної продукції до садочків, загальноосвітніх закладів та інших державних установ”, – зазначили у поліції.

За фактом привласнення майна відкрито кримінальне провадження

You cannot copy content of this page