fbpx

Говоримо з мамою разом із братом, переконуємо її, але вона нас не чує. Не знаю, як так, але вона впевнена що та жінка нас на світі цім тримає і тільки завдяки їй у такі складні часи у нас і досі і заробіток є і живі ми всі

Відколи ми з братом стали дорослими і самостійними, ми вирішили, що нашим обов’язком є допомога нашій матері. Так як моя мама любить це життя, не хочу, щоби від чогось їй довелося відмовлятися, тим паче у нинішній непростий час. Вона в мене дуже молодо виглядає, якщо не знаєш, що їй уже 60, то ніколи не скажеш. Ходить на танці, до басейну. зі своїми подружками бігають на вистави у театр і концерти.

Вона виростила нас із братом сама. я пам’ятаю. як їй було непросто, проте вона намагалася все зробити для нас, у неї не залишалося часу та грошей на себе. Ніколи не забуду ті чоботи які мама сім років носила.

Зараз ми з братом щомісяця, і не тільки, надсилаємо їй гроші для того, щоб вона могла мати усе необхідне. Якось мама одного дня кілька разів попросила у мене грошей. Було дивно, бо вона й так бентежилася, коли рідко просила, а тут таке діло. Наступного дня я зателефонував братові, щоб дізнатися, чи нема якихось проблем у мами. Під час розмови ми з’ясували, що вона попросила гроші і у нього. Через неспокій усередині я вирішив піти до неї додому та поговорити з нею.

Коли зайшов додому, її не було, відчинив двері своїм ключем. Вся дорога техніка була відсутня. Як виявилося, мама ходить до однієї ворожки, яка відводить від неї недугу.

Моя наївна мама повірила їй, і періодично ходить до тієї пані, аби вона урятувала нас усіх.

Говоримо з мамою разом із братом, переконуємо її, але вона нас не чує. Не знаю, як так, але вона впевнена що та жінка нас на світі цім тримає і тільки завдяки їй у такі складні часи у нас і досі і заробіток є і живі ми всі.

13,12,2022

Головна картинка ілюстративна pexels.

You cannot copy content of this page