fbpx

І чого ти плачеш? Сама дитину заразила, тепер вона плаче! мережу обурила історія з лікарем в Києві

Дитячого лікаря однієї з київських лікарень викрили в недбалості. Педіатр встановила невірний діагноз і призначила немовляті лікування препаратами, які неможливо дістати в Україні.

Мати місячної дівчинки звернулася для перевірки діагнозу в іншу клініку, де його не підтвердили. Подробиці інциденту на своїй сторінці в Facebook розповіла лікар Наталія Бравістова, передає “Обозреватель”.

За її словами, у дитини була підвищена температура і симптоми жовтяниці грудного вигодовування. Однак доктор встановила діагноз “внутрішньоутpoбної інфекції” і сказала лікувати дівчинку супозиторієм “Віферон”, який зараз не продається через перереєстрацію.

“З порога ставлять діагноз” внутрішньоутpoбна інфекція “на підставі жовтяниці ГВ (грудного вигодовування. – Ред.) і підвищеної температури, при нормальному аналізі кpoві, нормальних показниках розвитку і загалом цілком пристойного стану. У відповідь на мамин плач -“втішають “:” І чого ти плачеш? Сама дитину заразила, тепер вона плаче! “”, – виклала ситуацію доктор.

Бравістова додала, що перший лікар відмовився приймати до уваги результати аналізів, тому що “на слух вона не сприймає, а в Viber аналізи в упор не бачить”.

Така кричуща недбалість педіатра обурила користувачів мережі: всього за добу пост зібрав кілька десятків коментарів.

“Просто скотиняче ставлення до жінки”, – пишуть користувачі.

Читайте також: Була єдиною донькою у батьків: в лікарні пoмeрла 23-річна Марина Арустамова, яку в Києві збuв детектив НАБУ

Бравістова стверджує, що через тиждень після інциденту у дитини відсутні серйозні відхилення, і вона може зробити висновок, що немовля здорове.

You cannot copy content of this page