fbpx
Історії з життя
Йшов час і ситуація на роботі чоловіка погіршилася. Одна з його співробітниць дозволяла навіть дзвонити йому ввечері після роботи, придумуючи смішні причини: то вона не може встановити програму на комп’ютер, то планшет не включається або взагалі хіт «як зберегти картинку з інтернету на комп’ютер?». Я розуміла всю абсурдність цих питань і тоді поставила чоловікові ультиматум: або він ставить на місце свою «подругу» і пояснює їй, що одружений і не потрібно так себе поводити, або я теж заведу собі «друга»

Мене багато хто не розуміє і навіть засуджує. Невже їм так складно зрозуміти, що я зробила це тільки з кращих намірів. Так, я зрадила своєму чоловікові, але це лише для того, щоб врятувати наш шлюб.

Я заміжня без малого чотири роки. Мій чоловік працює програмістом в одному з офісів. Так вийшло, що він і майже пенсіонер охоронець єдині чоловіки в офісі. І, звичайно ж, моєму чоловікові приділяється занадто багато уваги. Тим більше, що він у мене симпатичний, високий і стрункий.

Через деякий час я стала помічати, що він фліртує зі своїми колегами жіночої статі. На мої зауваження він говорив, що мені здалося. Але поганим зором я не грішу і тоді я стала приходити під час обідньої перерви і забирати його в кафе на обід. Я відчувала, як мене свердлять поглядом ці дамочки. Але я планувала показати, хто дружина цього красеня.

Йшов час і ситуація на роботі чоловіка погіршилася. Одна з його співробітниць дозволяла навіть дзвонити йому ввечері після роботи, придумуючи смішні причини: то вона не може встановити програму на комп’ютер, то планшет не включається або взагалі хіт «як зберегти картинку з інтернету на комп’ютер?». Я розуміла всю абсурдність цих питань і тоді поставила чоловікові ультиматум: або він ставить на місце свою «подругу» і пояснює їй, що одружений і не потрібно так себе поводити, або я теж заведу собі «друга». Чоловікові моя ідея здалася кумедною і нереальною. Він не думав, що я до такого дійду. А даремно…

Прийшовши до нього в офіс на наступний день, я застала його з тієї самої колегою. Вони стояли дуже близько, і вона змахувала рукою з його піджака видиму тільки їй пилинку. Вони посміхалися, і атмосфера між ними була наелектризованою. Моя присутність явно внесла корективи в їхні плани. Невдоволення на обличчі дівчини мене неабияк потішило. Ми пішли на обід, і я повідомила чоловіку, що ввечері у мене ділова зустріч з потенційним клієнтом. Я працюю в рекламному агентстві і часто проводжу подібні зустрічі. Потрібно було відплатити чоловікові його монетою.

Увечері після роботи я одяглася надзвичайно, зробила свіжий макіяж і зачіску. Мій любий здивувався, чого це я так вбираюся. Я єхидно відповіла, що, мовляв, не тільки йому дозволяється фліртувати на роботі. Ось тоді-то він і зробив помилку, сказавши, що все одно я не змушу його ревнувати, він не турбується, тому що я занадто правильна. Краще б він цього не говорив.

Ділова зустріч повільно перейшла в романтичну вечерю з продовженням. Я не знаю, як так вийшло, але я була дуже зла на чоловіка. І так, я його зрадила. Додому повертатися було соромно. Я просто сиділа на лавочці біля під’їзду. Чоловік, напевно, побачив мене з вікна і спустився вниз. Він не відразу зрозумів, що сталося. А я просто розревілася і все йому розповіла. При цьому не забула звинуватити його в цьому. Сказала, що саме він винен: його флірти з жінками і те, що він недооцінив мене. Я зробила це, щоб він відчув, як було мені, коли він подумки зраджував мені з колегами.

Чоловік відвів мене додому і поклав спати. А вранці сказав, що нічого не сталося. Він все зрозумів і надалі я більше не побачу його подібної поведінки. Тільки після моєї зради він усвідомив, як любить мене і дорожить нашою сім’єю.

З тих пір я не знаходжу собі місця. Те, що задумувалось, як помста, врятувало нашу сім’ю. Зараз я не помічаю за чоловіком колишньої вільної поведінки. Він уважний до мене і навіть квіти дарувати почав. А мені зле. Так зле, що вити хочеться. Ну, от як жити з оцим відчуттям провини. Адже все через нього сталось. Бачити його тепер не хочу і квіти його і люб’язність. Як тепер далі бути? Як?

Передрук без гіперпосилання на intermarium.news – заборонено.

facebook