fbpx
Історії з життя
Коли мама на подвір’я зайшла, то на її лемент сусіди позбігались. Такою я її ніколи в житті не бачила ще. Наговорила вона нам дуже багато усякого неприємного хоч і знала, як мені важко було чоловіка вмовити знайти час зробити те, про що вона так довго просила

Коли мама на подвір’я зайшла, то на її лемент сусіди позбігались. Такою я її ніколи в житті не бачила ще. Наговорила вона нам дуже багато усякого неприємного хоч і знала, як мені важко було чоловіка вмовити знайти час зробити те, про що вона так довго просила.

Майже три роки тому моя мама придбала дім у селі нашому. До того вона проживала у Хмельницькій області. але їхати до нас, як і нас до неї. було дуже незручно. Я про те не просила і навіть не натякала, моя мама сама одного дня зателефонувала і сказала. що вирішила свій дім продати і ближче до нас переїхати:

— Я старію. У тебе там своє життя, чи зможеш ти до мене їздити. А так, я придбаю дім у вашому селі і онуків бачитиму і ти до мене часто приходитимеш. Поки ще 70 не маю. то сили матиму і ремонт який зробити і двір до ладу привести.

Читайте також: Учора пішла до матері, аби порадитись. Ми із нею завжди в суботу зустрічаємось за чашечкою чаю, обмінюємось новинами і просто розмовляємо. Вчора ж ми не змогли поспілкуватись нормально. У мами була моя сестра і коли вона почула мою новину, то влаштувала не надто приємну сцену. Бачте, я не маю права, навіть думати про таке, адже у її сім’ї нині дуже складні часи

Звісно, я погодилась, адже мама мала рацію. Нам і справді дуже дорого було до неї їздити, та й часу займало це багато. ще якби міскі жителі. то на відпочинок у самий раз, а лишати господарку на сусідів і їхати на три дні, щоби тільки побачити і вже назад летіти не зручно і дуже не зручно.

Придбала мама дім поряд з нашим. Господа там була гарна, хоч і стояла пороня кілька років. сам дім добротний, з усіма зручностями і подвір’я до ладу привели швидко. От тільки накриття попереду хати свого часу просто впало. ми його розібрали і вирішили зробити нове одразу ж. Ми тоді і матеріали придбали, але все не складалось. Три  роки воно рук мого чоловіка чекало.

І ось, наоешті, цієї весни мій чоловік мав вільний хвилину, аби почати роботу. Того дня мама в місто поїхала по справам, а ми стали до роботи: закопали стовпи, зірвали піддашок, заголом, підготували все, аби те накриття зробити.

Саме, коли мій чоловік відміряв дошку на подвір’я моя мама залетіла. Вона не просто волала, а аж ногами тупотіла від невдоволення. Скільки усього непримного нам із чоловіком наговорила, що просто не вірилось, що то мама моя узагалі говорить.

Чоловік кинув ті дошки додолу і пішов. сказав, що більше ноги його там не буде. Я намагалась щось мамі довести, але вона хлипала і слухати мене не хотіла.

Бачте, ми не правильно зробили, що почали накриття саме на весні робити. Бачте, саме у свої гнізда, що під стріхою у мами були, ластівки повернулись, а ми їхні гнізда зруйнували. За її словами то дуже погана прикмета і ми накликали на її дім купу усього недоброго.

Так і стоїть те накриття не накриття недороблене. Мама наймати людей не хоче. все чекає що мій чоловік прийде і доробить що почав. Уже дірку мені у глечику зробила щодня нагадуючи і просячи, аби мій чоловік прийшов і доробив. Ще й сердиться, чого то він із нею не балакає. Бачте, то вона має ображатись, що ми їй такого наробили.

І як цій людині пояснити, що саме вона не права і мусить перепросити у мого чоловіка?

17,08,2023

Головна картинка ілюстративна.

You cannot copy content of this page