fbpx
Історії з життя
Коли мені потім казали, що я була засліплена своїм коханням до чоловіка, я тільки усміхалася. Я бачила його недоліки, чітко бачила, але він так мені світився з середини, осявав всі свої недоліки, що я знала, він гідна людина зі своїми потребами і уявленнями, він міцне дерево з грубою корою, але ніжною серцевиною

Це було щастя, що він поруч зі мною і я старалася проявляти свою любов до нього так, як він того заслуговував, на мою думку. Я піклувалася, щоб всі його потреби були задоволені, щоб він мав в домі затишок і відпочинок.

Мені здавалося, що й я біля нього чудово виглядаю, що я сяю любов’ю і це дає мені якогось шарму. Але подруги казали, що це хіба в моїй уяві, бо я виглядаю точно так само, як вони. А так як вони я виглядати не хотіла, бо яке сяйво у сорокарічних дам з сидячою роботою і відповідною фігурою?

Тому я й на фітнес ходила, в форму себе приводила, старалася як могла.

Я відвідувала косметолога, перукаря, робила новомодні процедури. Я старалася зберегти красу і увагу чоловіка.

Не можу сказати, що я дітей при цьому обділяла увагою, скоріш, я вчила їх бути самостійними. Вони вже були підлітками і я не думала, що над ними треба сюсюкати.

Проте. Так, мені інколи здавалося, що я не маю на них любові, не маю часу їх обійняти і вислухати, поцілувати на ніч, бо я зайнята – прасую для Ігоря, варю для Ігоря, печу для Ігоря. Я витрачала всю себе на ці домашні клопоти, щоб навіть не почути від нього захопленого «дякую», було скупе «дуже смачно», а я ж хотіла, аби він наминав і прицмокував, як мені вдалася страва. Як колись.

Хтось може подумати, що я не насичувала його душу. Ігор не читав книжок і не дивився інтелектуальних фільмів, а всі його теми для розмови, які він підтримував розбуди його серед ночі, то автомобілі і запчастини до них.

Тому я й наповнювала його матеріально, як могла, вміла і як дозволяв наш сімейний бюджет.

Тому я й задумала його вразити тушкованим кроликом на сметані. Як уявила його задоволена лице, то вже не мала сумнівів – їду до мами, а вона мені кролика роздобуде.

Взяла й дітей, щоб залишилися в бабусі на вихідні, а у нас з батьком буде вечір смаку і любові.

Я приїхала в п’ятницю після обіду і так мені щось муляло в душі, аж ноги пританцьовували, не мали спокою і я вирішила поїхати додому.

Набрала сумку з усім необхідним і сусід мене підвіз до міста, бо також вертався додому, привізши дітей до матері. Я вважала, що це дуже добрий знак, бо так пощастити не пертися з важкими сумками по автобусах, то щось.

Доїхали швидко і я вирішила зробити сюрприз, тому тихенько відкрила двері.

А там вже сюрприз чекав мене.

– Та шкода мені її, Галинко, шкода. Що вона без мене робитиме? А ти у мене красуня, ти ж не така, як вона, ти незалежна жінка, яка все сама в житті робить. А вона просто… кухарка!

– Але я теж хочу вийти заміж, – обурилася якась Галина, – Хочу дітей, родину!

– Ти хочеш перетворитися з королеви не неї?, – засміявся чоловік і до нього додався сміх жінки.

Я зайшла в спальню не криючись. Все чітко побачила – ідеальний порядок, який я тримала було порушено розкиданими речами, чашки кави на полірованій поверхні залишили сліди, крихти від солодкого по ворсистому ковбику, який я так любила, як їх звідти тепер вийняти? Штори застелені як-небудь, один кінець задерся і так вони помнуться.

Я побачила вгодованого чоловіка, який мав трохи переляку в очах, але тільки трохи. Поруч жінка, яка всіма силами молодилася, як і я.

– Чого застигли?, – кажу я їм, – Вимітайтеся.

Обернулася і спокійно пішла на кухню викладати продукти. В спальні посилено шушукалися і вже відчувалися гнівні ноти. Першою вийшла з квартири жінка, а чоловік залишився.

– Сонечко, вона сама напросилася, чесне слово, я не хотів. Ну, з ким не буває? Навіщо це все починати? Га? Ти ж знаєш, як я до тебе ставлюся!

– Ні, не знаю, – відповіла я і нарешті відірвалася від своєї роботи, щоб глянути на чоловіка.

Він був просто чоловіком, сорока трирічним чоловіком, який не відвідував спортзал і любив смачно поїсти. В ньому вже не було нічого, від чого б тьохнуло моє серце, хіба що очі.

Але ці очі мені відверто казали, що я давно не маю цінності, не маю трепету і радості від його власника. Дуже давно.

Історія написана з реальних подій, імена та обставини змінені в інтересах головних героїв.

Фото Ярослава Романюка

Автор Ксеня Ропота

You cannot copy content of this page