fbpx

Кожен десятий українець який побував на заробітках у Польщі планує туди переїхати – опитування

11% українців, які перебували на заробітках в Польщі, збираються переїхати туди на постійне місце проживання.

Про це заявив керівник соціологічної групи “Рейтинг” Олексій Антипович, пише “Інтерфакс-Україна”.

“Дві третини українців говорять, що знову поїдуть до Польщі на заробітки, а ось про переїхати на постійне місце проживання говорять тільки 11% опитаних нами”, – розповів він.

За словами Антиповича, 74% опитаних трудових мігрантів не планують переїжджати на постійне місце проживання до Польщі в найближчі місяці, ще 16% вагалися з відповіддю.

“90% респондентів не планують купувати нерухомість у Польщі. По-перше, вони можуть не мати можливості це зробити, по-друге, – бажання, оскільки хочуть повернутися до України”, – додав соціолог, уточнивши, що переважно українці їдуть до Польщі на заробітки на один-три місяці.

Окрім цього, експерт повідомив, що понад 50% респондентів задоволені своїми роботодавцями в Польщі, 8% – незадоволені, ще 40% вагалися з відповіддю.

Зауважимо, опитування проводили у форматі face-to-face з 9 до 26 лютого 2018 серед жителів Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Луцька у віці від 18 років і старше, які протягом останніх п’яти років працювали в Польщі, на замовлення польської рекрутингової компанії Personnel Service.

Вибіркова сукупність респондентів склала 400, похибка репрезентативності дослідження – не більше 4,9%.

Джерело.

You cannot copy content of this page