fbpx
Столиця
Київська мережа ресторанів виводила кошти на росію – Поліція

У Києві правоохоронці розслідують злочинну діяльність власників відомої мережі ресторанів, що виводили гроші до росії, – повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

“Під час досудового розслідування встановлено, що незважаючи на введення санкцій та початок повномасштабного вторгнення збройних сил РФ на територію України, громадяни України – власники мережі ресторанів, кількість яких налічує до 70 закладів, 12 з яких розташовані у Москві, зберегли контроль над бізнесом на території країни-агресора, шляхом перейменування московської частини бізнесу та передавши її в управління компанії, підконтрольній відомому російському ресторатору”, – йдеться в повідомленні.

«Слідством також встановлено, що учасники схеми займалися легалізацією грошових коштів, отриманих в Україні незаконним шляхом з подальшим виведенням їх на територію рф, а також на рахунки кіпрської компанії, через яку здійснювалося фінансування та управління бізнесом у росії», – додають в відомстві.

Правоохоронці провели санкціонований обшук в головному офісі групи компаній, вилучили документацію з відомостями про функціонування бізнесу на території рф, комп’ютерну техніку, готівкові кошти на загальну суму понад 1,5 млн гривень, документацію, що має значення для розслідування кримінального провадження.

Наразі вирішується питання про накладення арешту на вилучені кошти та рахунки компаній, пише Новинарня.

Хоч правоохоронці не називають мережу ресторанів, проте за інформацією джерела “Української правди”, йдеться про Tarantino family. До неї входять зокрема ресторани “Муракамі”, “Руккола”, “Дрова”, “Варенична” та ін.

Фото: mesta.

06/02/2022

You cannot copy content of this page