fbpx

Мама моя відколи вийшла на пенсію, приходить до мене з однією і тією ж скаргою. Проте, коли я пропоную логічний вихід із ситуації, вона не тільки не погоджується, а ще й обурюється. Але через кілька днів приходить знову з тими ж негараздами і знову не вдоволена рішенням яке я пропоную

Мама моя відколи вийшла на пенсію, приходить до мене з однією і тією ж скаргою. Проте, коли я пропоную логічний вихід із ситуації, вона не тільки не погоджується, а ще й обурюється. Але через кілька днів приходить знову з тими ж негараздами і знову не вдоволена рішенням яке я пропоную.

Ми всі у столиці проживаємо. мама у трикімнатній квартирі, а ми з чоловіком лиш виплатили кредит за нашу однокімнатну. Так от! Відколи мама вийшла на пенсію, вона постійно плачеться, що квартира, в якій вона живе, для неї надто велика. Їй дуже важко самій та й комунальні платежі для неї завеликі. Але коли я пропоную їй варіант, як вирішити це питання, вона незмінно відмовляється, причому найчастіше у різкій формі. Тож я не розумію сенсу її скарг.

Суть моєї пропозиції – обмінятися квартирами. У нас із чоловіком є однокімнатна квартира, за яку ми вже виплатили іпотеку. Там гарний ремонт, уся техніка, меблі. Варіант “заїдь і живи”. Комунальні платежі досить скромні, особливо якщо враховувати, скільки мама платить за свою квартиру.

Ми з мамою поруч проживаємо, тож і подруги мамині будуть на тому ж місці і звичне життя не зміниться, просто з одного під’їзду, мама перейде у інший. Ми й на другому поверсі живемо і підійматись не далеко, як світла немає. Не те що до мами на восьмий.

Але як тільки розмова заходить про те, щоб перейти від слів до справи, вона знову починає бурчати, що їй і так добре, ось як її не стане, тоді ми уже й можемо усім розпоряджатись, а поки вона в силі, то буде усе як є..

Але минає кілька днів і я знову чую ті самі скарги. мама моя знову невдоволена і знову не знає, що їй робити і як їй бути. На восьмий поверх іти важко, комунальні високі і їй холодно у такій великій квартирі самій.

Просто хочеться нарешті зрозуміти, що їй потрібно. Слухати одне і те ж вже сил немає. Рішення є, але мама не бажає нас слухати, а от жалітись далі нам на незручності, вона може.

Може це я чогось не розумію?

17,12,2022

Головна картинка ілюстративна pexels.

You cannot copy content of this page