Мама сама до нас попросилась у місто. Говорила, що з її села вже майже усі виїхали і їй трохи лячно там самій жити. Ми з чоловіком розуміли, що рано чи пізно те мало статись, тому витратили усі свої заощадження і ще й в борги влізли, аби придбати мамі невелику студію поруч із нашою квартирою. Однак, поведінка моєї матусі нас прикро вразила одразу ж.
У нас із чоловіком двоє діточок. Старшому синові 7 років, а молодшому – лиш два. Живемо ми у столиці, хоч родом обоє не звідси. Після весілля приїхали сюди на роботу і зрозуміли що нічого не досягнемо працюючи на когос, тож зробили все, аби відкрити власну справу, ризикнули.
У нас усе вийшло. Навіть іпотеку виплатити встигли. Повертатися до рідних країв навіть не думамо. Моя мама дуже засмучувалася, коли чула про плани наші. Тим більше сумно їй було самотньо. У селі порожньо зовсім стало, навіть заговорити нема з ким. люди виїхали, залишились лиш фермери і геть старенкі. Дворів із п’ятдесят жилих і все.
Вирішили ми із чоловіком маму до нас забрати у столицю. Буде бабуся на підхваті, з дітьми на допомогу. Коли занедужають посидить, із саду забере, якщо раптом на роботі затримаєшся. Зрозуміло, що не варіант було усім разом жити. Вирішили що придбаємо їй невелику квартиру по сусідству, все одно потім нашим дітям дістанеться.
Мама радо сприйняла наше рішення та погодилася на переїзд. Ми придбали їй невелику студію по сусідству обставили меблями та технікою. Переїжджала мама без нічого, адже все необхідне було вже в квартирі. Вона тільки свої речі взяла. Тим більше, будинок у селі продавати не було й кому.
З того часу минуло два роки. Я сподівалася, що мама нас справді виручатиме, але вийшло по-іншому… Вона проводить час так, як їй завгодно, а з онуками няньчитися в неї немає жодного бажання. Вона познайомилася з якимись бабусями, і вони організували собі ансамбль. Співають, їздять з концертами по Україні, виступають у будинках для людей похилого віку і у госпіталях.
За останній місяць вона мені навіть не дзвонила. Дуже зайнята вона і часу на нас із сім’єю просто не має у неї. А на те, що нам потрібно якось кошти заробити на те, аби борги за її студію віддати вона навіть не зважає. А як їх повноцінно заробляти, якщо старший удома на онлайні навчається, а менший у садок ще не ходить. Ми ж усе те затіяли з розрахунком на те, що завдяки мамі працювати я зможу повноцінно.
І що робити? Назад маму відправляти до села, чи що? Якщо квартиру здати в оренду, грошей на няню вистачить і я зможу вийти і повноцінно працювати, допомагати чоловіку, який уже зашивається сам.
Як би ви вчинили на моєму місці?
08,03,2023
Головна картинка ілюстративна.
Популярні статті
- Мій чоловік любив гроші моєї родини, на які дуже надіявся, не відаючи, що мій тато буде настільки категоричним.
- Я не кохав своєї дружини, коли одружувався з нею. Звичайно, мені хотілося в свої сорок років мати біля себе жінку, яку я буду обожнювати, любити та піклуватися про неї. Але такої не було, не зустрічалося на моєму шляху
- Нещодавно я застала свого сина на вулиці в обіймах якоїсь панянки, він подарував їй букет квітів, а ще ніжно ніжно тулив до себе. Я одразу зрозуміла, що то не просто знайома. Син не бачив мене, але ж тепер я все знаю
- Коли я зрозуміла нарешті що саме мені намагаються донести, то просто застрибала від щастя по кімнаті. Квартира. Власна квартира у столиці, двокімнатна.. Люди добрі, хіба ж таке буває. щоб от так ні з того ні з сього. Знала б я чим для моєї сім’ї скінчиться усе, ніколи б не погодилась успадкувати її
- Приїхала я вчергове до доньки на гостину, заходжу в дім, і від здивування слова мовити не можу. Донька посміхається, запитує. чи подобається мені обновка, розповідає де шукали, скільки зусиль коштувало, аби доставити і змонтувати, а у мене у скронях прямо дзвони гудуть. думала одразу з порогу розвернутись і їхати додому, але того разу змовчала все ж